KAYBOLAN KADINI AFAD VE JANDARMA BULDU

KAYBOLAN KADINI AFAD VE JANDARMA BULDU

DİŞ HASTANESİNDE PROTEZ LABORATUVARI AÇILDI

DİŞ HASTANESİNDE PROTEZ LABORATUVARI AÇILDI

KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDE ÖNCELİK; İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDE ÖNCELİK; İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

TOMARZALI ÖĞRENCİLERDEN AFRİN’E MORAL MEKTUBU

TOMARZALI ÖĞRENCİLERDEN AFRİN’E MORAL MEKTUBU

ŞAMPİYON KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ

ŞAMPİYON KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ

10 KASIM
  • HASANÇİFTÇİ
    • HASAN ÇİFTÇİ
    • hasanc@kayserihakimiyet2000.com
    • 10 Kasım 2017 - 13:55:35

“Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacak, ama Türkiye Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşayacaktır.”
Senin ve silah arkadaşlarının kurduğu Cumhuriyeti yüz yıl bile yaşatamadık. Aramızda yıkmak isteyenler var.
Çağdaş eğitimden, çağdaş eğitimciden uzaklaştık. Çocuklarımızı vakıf okullarına ve yurtlarına yönlendirdik. Göstermelik din ve ahlak eğitimine ağırlık verdik. Liselerimizde altı saat din ağırlıklı dersler okutulurken, matematik, fizik ve kimya gibi derslere programda ikişer saat lik yer ayırdık. Felsefe, Mantık ve Sanat Tarihini ya kaldırdık ya da çok az yer verdik.
Milli Mücadeleyi destekleyen Ankara Müftüsü Rifat Börekçi, Denizli Müftüsü Hulusi Efendi, İncesu Müftüsü Raci Köseoğlu ve 124 fetva müftünün yerine gelen müftüler, medeni nikah kıyacak, okullarımıza müdür atanacak ve okullarda derslere girecekler.
Bizler, çocuklarımıza Cumhuriyet ve devrimlerimizi anlatamadık. Elin yabancısı Elon Musk, Atatürk için “üç kaburgası kırık, ciğeri delik, Sakarya Cephesinde at sırtında bir kumandan” diyerek Anıtkabiri ziyaret ederek, Mozoleye çiçek koydu.
Biz ise,Milli Mücadele destek veren Türk Kadınlarının torunlarını halen öldürüyoruz.
Kurduğun Ordu’dan bazılarının ortaya koyduğu, 15 Temmuz, İran Humeyni modeli “Feto” ayaklanmasını ulusça bastırdık, ordunun içindeki çürük elmaları ayıklamaya çalışıyorz. Mehmetçik dim dik ayakta, Vatanın bölünmez bütünlüğünü canı pahasına savunarak koruyor.
10 Kasımları, 23 Nisanları, 19 Mayısları, 29 Ekimleri burukta olsa coşku ile kutluyoruz. “İzmir’in Dağlarında Çiçekler açar” marşını hep birden söylüyoruz. Atatürk’ün askerleriyiz diye hep bir ağızdan bağırıyoruz.
Ölümünün 79.yılında binlerce kişi Anıtkabiri coşkuyla ziyaret ederek, O’na gönülden bağlılığını gösterdi, ve sonsuza kadar göstermeye devam edecek. Kurduğun Cumhuriyeti yaşatacağız. Huzur içinde uyu, Büyük Atam.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz