JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI ATAMALARI RESMİ GAZETE’DE YAYIMLANDI

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI ATAMALARI RESMİ GAZETE’DE YAYIMLANDI

İSMAİL KAHRAMAN:MTTB’NİN O HAVASI OLSAYDI 80 DARBESİ OLMAZDI

İSMAİL KAHRAMAN:MTTB’NİN O HAVASI OLSAYDI 80 DARBESİ OLMAZDI

YAHYALI’DA  7. FOTO SAFARİ YARIŞMASI HEYECANI

YAHYALI’DA 7. FOTO SAFARİ YARIŞMASI HEYECANI

TOMARZA GÜNEY ÇEVRE YOLU HİZMETE AÇILDI

TOMARZA GÜNEY ÇEVRE YOLU HİZMETE AÇILDI

KAYSERİSPOR-FC ZBROJKOVA BRNO  1 – 2

KAYSERİSPOR-FC ZBROJKOVA BRNO 1 – 2

15 TEMMUZ DESTANI FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI
15 TEMMUZ DESTANI FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

Büyükşehir Belediyesi, Erciyes Üniversitesi ve Anadolu Ajansı işbirliğiyle düzenlenen “15 Temmuz Destanı” konulu fotoğraf sergisinin açılışı yapıldı. Cumhuriyet Meydanı’nda 15 Temmuz sergi çadırında kurulan serginin açılışına; Vali Süleyman Kamçı, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammet Güven, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. […]

Büyükşehir Belediyesi, Erciyes Üniversitesi ve Anadolu Ajansı işbirliğiyle düzenlenen “15 Temmuz Destanı” konulu fotoğraf sergisinin açılışı yapıldı.
Cumhuriyet Meydanı’nda 15 Temmuz sergi çadırında kurulan serginin açılışına; Vali Süleyman Kamçı, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammet Güven, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Karamehmet Yıldız ve Prof. Dr. Mustafa Kemal Apalak ile çok sayıda davetli katıldı.
Vali Süleyman Kamçı, sergi açılışında yaptığı konuşmada, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolayısıyla Kayseri’de çok sayıda etkinlik düzenlendiğini kaydetti.
Vali Kamçı, “15 Temmuzu lanetliyoruz, kınıyoruz. Ülkemizde böyle bir olayın bir daha yaşanmaması için gerekli önlemleri almaya çalışıyoruz. Bu anlamda Kayserimiz sınavı 10 üzerinden 10 puanla geçti. Kayseri halkının bu konuya gösterdiği ilgi ve alaka bize güç verdi. Devlet olarak dimdik ayaktayız. Devletine, milletine ve bayrağına saygı göstermeyen herkes hakkında gerekli işlem yapılacaktır. Birliğimiz daim olsun. Sergiye emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.(Kurum Haber)

  • Etiketler

You must be logged in to post a comment.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz