googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
MEHMET KAŞLI

2.KAYSERİ’KİTAP FUARI…

Bu haber 25 Ekim 2018 - 12:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.
2.KAYSERİ’KİTAP FUARI…

2.Kayseri Kitap Fuarı 13-21 Ekim arası açık olan Kitap fuarını düzenleyen Kayseri Büyükşehir belediyemize ve Başkan Mustafa Çelik beye bu imkanları sağladıkları için ayrıca TYB Kayseri şube Başkanı Selim Tunçbilek ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen yazarlar çeşitli yayıncıların fuar içerisindeki düzenlenen stantlarda kitaplarını sergilediler ve imzaladılar.

Türkiye Yazarlar Birliği Kayseri şubesinin düzenlediği stantta Kayserili yazarlarımızla birlikte kitaplarımızı sergiledik ve okurlarımızla buluştuk. Kitaplarımızı imzaladık, çok sayıda cıvıl,cıvıl çocuklar,gençler binlerce ziyaretçi, milletvekilleri ve belediye başkanları, çeşitli kurum ve kuruluşlar fuara iştirak etti.

Çok Enteresandır Gelin ve Damat hatta Özürlü vatandaşımız tekerlekli sandalyesiyle, çok yaşlı dede ve ninelerimizi kitap fuarında görmek beni ayrıca mutlu etti.

Ayrıca Kayseri Büyükşehir Belediye başkanı Mustafa Çelik’te stantları gezdi kitaplar hakkında bilgi aldı.

TYB standına da gelen Başkan Mustafa Çelik gelecek yılda katılımın daha fazla olabileceğini belirterek Kayserili yazarlara daha iyi imkanlarda bir stant hazırlatacağını belirti.

Yaşlı, geç hatta çocuklarında fuarı gezdiğini gördüm cıvıl cıvıl hayat dolu gençler üniversite ve orta öğretim düzeyindeki öğrencilerin stant başlarında dikkat ve titizlikle kitaplara ilgi duyduklarını belirtmeden geçemeyeceğim.

Gençlerden bir tanesi arkadaşlarıyla birlikte bulunduğum TYB standına yaklaşarak kitaplarımıza bakıyorlardı içlerinden biri bana dönerek “Amca Üç buçuk liralık kitabınız bulunur mu?” diye sordu.

Bende onlara kitaplarımdan hediye edebileceğimi söyleyince gözlerinin içi güldü çok sevindiler. Gençlerin gönüllerini kazandık.

Kitaplarımı imzaladım, hediye ettim, çok mutlu bir şekilde ayrıldılar.

Kitaplarımızdan satın alan okurlarımıza imzaladık.

Çok güzel bir atmosfer oluştu.

21 Ekim 2018 tarihinde kitap fuarı sona erdi.

“Cumanız Mübarek Olsun,”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER