AGÜSPOR GELİŞİM TAKIMININ ARABASINI HACZETTİLER

AGÜSPOR GELİŞİM TAKIMININ ARABASINI HACZETTİLER

ERCİYES’TE SIRA DIŞI KOSTÜMLER YARIŞTI

ERCİYES’TE SIRA DIŞI KOSTÜMLER YARIŞTI

CINGI, “ZİYARETÇİ SAYIMIZI HER GEÇEN YIL ARTTIRIYORUZ”

CINGI, “ZİYARETÇİ SAYIMIZI HER GEÇEN YIL ARTTIRIYORUZ”

AK PARTİ İLÇE BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

AK PARTİ İLÇE BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

HATAY BŞB.-AGÜSPOR:82-61

HATAY BŞB.-AGÜSPOR:82-61

30 AĞUSTOS’U BÜYÜK COŞKU İLE KUTLADIK
30 AĞUSTOS’U BÜYÜK COŞKU İLE KUTLADIK

Kayseri’de ‘Zafer Bayramı’ çoşkusu… Kayseri’de, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü’nün 95. yıl dönümü dolayısıyla bir dizi etkinlikler düzenledi. Etkinlikler kapsamında ilk olarak Atatürk Anıtı’na Kayseri Valiliği, Garnizon Komutanlığı ve Büyükşehir Belediyesi’nin çelenkleri bırakıldı. Törene, Vali Süleyman Kamçı, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serdar Altuntuğ, protokol üyeleri, askeri […]

Kayseri’de ‘Zafer Bayramı’ çoşkusu…

Kayseri’de, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü’nün 95. yıl dönümü dolayısıyla bir dizi etkinlikler düzenledi.
Etkinlikler kapsamında ilk olarak Atatürk Anıtı’na Kayseri Valiliği, Garnizon Komutanlığı ve Büyükşehir Belediyesi’nin çelenkleri bırakıldı. Törene, Vali Süleyman Kamçı, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serdar Altuntuğ, protokol üyeleri, askeri erkan, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Çelenk sunumunun ardından Vali Süleyman Kamçı, makamında tebrikleri kabul etti.
Etkinlikler kapsamında son olarak Cumhuriyet Meydanı’nda kortej düzenlendi. Vatandaşlar ellerindeki Türk bayrakları ile korteje eşlik etti. Vali Süleyman Kamçı, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serdar Altuntuğ, kortej arabasının üzerinden vatandaşları selamladı.
Kortej töreninin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Vali Süleyman Kamçı, “Ülkemizde 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın yeri önemlidir. Türk silahlı Kuvvetlerimiz Türk milletinin bağrından çıkan güzel bir ordudur. 30 Ağustos, bu memleketin varlığı, dirliği ve birliği için canı pahasına mücadele ettiğinin göstergesi ve kurtuluşumuzun simgesi olan güzel bir bayramdır. Arkadaşlarımızın bu vesile ile 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum. Memleketimizde olumsuz anlamda yaşadığımız geçen seneki hain darbe girişimi gibi olayların hiçbir şekilde olmaması en büyük temennimizdir. Olmaması içinde gerekli önlemler alınıyor. Her şeye rağmen Türk Silahlı Kuvvetlerimizin içine sızmış olan hainlerin yapması, Türk Silahlı Kuvvetlerimize hiçbir şekilde leke sürmez. Bunu böyle kabul etmek lazım. Türk Silahlı Kuvvetlerimiz bizim için onur simgesidir” ifadelerini kullandı. ( Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz