HACILAR’DAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ GÜÇLENDİRME VAKFI YARARINA KERMES

HACILAR’DAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ GÜÇLENDİRME VAKFI YARARINA KERMES

BİR YILDA 2 MİLYONLUK HIRSIZLIK YAPTILAR

BİR YILDA 2 MİLYONLUK HIRSIZLIK YAPTILAR

KTO MECLİS BAŞKANI CENGİZ HAKAN ARSLAN OLDU

KTO MECLİS BAŞKANI CENGİZ HAKAN ARSLAN OLDU

HACI MEHMET ÇARŞIBAŞI, HAKK’A YÜRÜDÜ

HACI MEHMET ÇARŞIBAŞI, HAKK’A YÜRÜDÜ

ÖNEMLİ OLAN İNSANA YATIRIM

ÖNEMLİ OLAN İNSANA YATIRIM

4 GÜNDE 220 BİN ZİYARETÇİ
4 GÜNDE 220 BİN ZİYARETÇİ

Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl birincisini düzenlediği Kayseri Kitap Fuarı büyük ilgi görmeye devam ediyor. Türkiye’nin en önemli yazarlarının katıldığı Kitap Fuarı’nı 4 günde 220 bin kişi ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi’nin 1. Kayseri Kitap Fuarı’nı düzenlediği Kayseri Dünya Ticaret Merkezi ziyaretçilerle dolup taşmaya devam ediyor. Her gün on binlerce kişi Kitap Fuarı’nı geziyor ve Büyükşehir Belediyesi’nin […]

Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl birincisini düzenlediği Kayseri Kitap Fuarı büyük ilgi görmeye devam ediyor. Türkiye’nin en önemli yazarlarının katıldığı Kitap Fuarı’nı 4 günde 220 bin kişi ziyaret etti.

Büyükşehir Belediyesi’nin 1. Kayseri Kitap Fuarı’nı düzenlediği Kayseri Dünya Ticaret Merkezi ziyaretçilerle dolup taşmaya devam ediyor. Her gün on binlerce kişi Kitap Fuarı’nı geziyor ve Büyükşehir Belediyesi’nin bu büyük kültür hizmetinden yararlanıyor.

Kayseri Kitap Fuarı sadece Kayseri’den değil çevre illerden de büyük ilgi görüyor. Türkiye’nin en önemli yazarlarının katıldığı Kitap Fuarı’nı gezen ziyaretçiler, sevdikleri yazarlarla imza etkinliği ya da söyleşilerde bir araya gelme şansını buluyorlar.

KAYSERİ’DE GÜNDEM KİTAP OLDU

Büyükşehir Belediyesi, 1. Kayseri Kitap Fuarı ile Kayseri’de gündemin kitap ve kültürel faaliyetler olmasını sağladı. Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’nde kitap alışverişinin yanı sıra her gün farklı konularda kültürel söyleşiler gerçekleştiriliyor. Söyleşi ve imza etkinlikleri vatandaşların büyük bir katılımıyla yapılıyor.

Kayseri Kitap Fuarı bu yıl birincisi yapılmasına rağmen ziyaretçi sayısı açısından senelerdir yapılan kitap fuarlarının önüne geçti. Kitap Fuarı’nı açıldığı 14 Ekim Cumartesi gününden bu yana geçen 4 günde 220 bin kişi ziyaret etti. Kitap Fuarı’nı gezen ziyaretçiler, Büyükşehir Belediyesi’nin böylesi bir organizasyona imza atmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek emeği geçen herkese teşekkür ettiler.    (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz