MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

4.MASTERLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI HALİSDEMİR ANISINA YAPILACAK
4.MASTERLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI HALİSDEMİR ANISINA YAPILACAK

4.Masterler Futbol Türkiye Şampiyonası Aksaray’da yapılması ile ilgili çalışmaları sürüyor. Orta Anadolu masterler federasyonu OAMF başkan yardımcısı Rıdvan Şirvani 40 yaş üstü sporcuların yer aldığı 6 bölge 12 takımın mücadele edeceği 4. Masterler Futbol Türkiye Şampiyonası Eylül ayında Nevsehir veya Aksaray’da yapılması ile ilgili yonetim kurulu üyesi Yavuz Durumel ile Aksaray da mülki amirleri ziyaret […]

4.Masterler Futbol Türkiye Şampiyonası Aksaray’da yapılması ile ilgili çalışmaları sürüyor.
Orta Anadolu masterler federasyonu OAMF başkan yardımcısı Rıdvan Şirvani 40 yaş üstü sporcuların yer aldığı 6 bölge 12 takımın mücadele edeceği 4. Masterler Futbol Türkiye Şampiyonası Eylül ayında Nevsehir veya Aksaray’da yapılması ile ilgili yonetim kurulu üyesi Yavuz Durumel ile Aksaray da mülki amirleri ziyaret edip kendilerine illerinde bulunan 3 takımımıza vermiş olduğu desteklerden dolayı şilt takdim ederek şampiyona hakkında bilgilendirip desteklerini istedi.
Şırvani beraberinde Aksaray Masterler Futbol Kulübü Başkanı İlhan Mercan ile Vali Aykut Pekmez’i ziyaret etti.
Masterler Futbol Federasyonu hakkında Vali Pekmez’e bilgi veren Şırvani federasyona bağlı 16 il 20 dernek takımı bulunduğunu söyledi.
Şırvani; 40 yaşını aşan ve fiilen spor yapan kişilerden oluşan takımların kendi liglerinde müsabakalar yaptığını; 8-9-10 Eylül tarihlerinde 6 bölgeden 12 takımın katılımıyla Ömer Halisdemir anısına 4. Masterler Futbol Türkiye Şampiyonasını Aksaray’da düzenleyeceklerini ifade etti.
Federasyon içerisinde Aksaray’dan üç takımın yer aldığını kaydeden Şırvani, temel amaçların 40 yaş üstündeki kişilerin sportif faaliyetlerine devam ederek toplumda da sporu teşvik etmek olduğunu, bu tür organizasyonlarda çeşitli illerden gelecek takım sporcularının şampiyonanın yapıldığı illeri tanıma imkanı da bulacağını belirtti.
Ziyaretleri nedeniyle Şırvani ve Mercan’a teşekkür eden Vali Aykut Pekmez, federasyonun 4.’sü yapılacak şampiyonayı Aksaray’da düzenlemek istemesinden dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek; Aksaray Masterler Futbol Kulübü ve Aksaray’ın en iyi şekilde ev sahipliği yapacağını söyledi.
Daha sonra belediye başkan yardımcısı Süleyman Canbulut, Sanayi ve ticaret odası başkanı Ahmet Koca, Gazeteciler cemiyet başkanı Yaşar Sarıkaya ve garnizon komutanı ASKF başkanı ve il gençlik spor müdürünü Ziyaret edip vermiş oldukları desteklerden dolayı OMAF şiltlerini sunmuşlardır.

Ziyaretleri nedeniyle Şırvani ve Mercan’a teşekkür eden Gazeteciler Birliği Genel Başkanı ve Milat Gazetesi Temsilcisi Yaşar Sarıkaya, federasyonun 4.’sü yapılacak şampiyonayı Aksaray’da düzenlemek istemesinden dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek; Aksaray Masterler Futbol Kulübü ve Aksaray’ın en iyi şekilde ev sahipliği yapacağını söyledi. YAVUZ NAVRUZ

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz