15 TEMMUZ’DA İLÇE PROTOKOLÜNDEN ŞEHİTLERE ZİYARET

15 TEMMUZ’DA İLÇE PROTOKOLÜNDEN ŞEHİTLERE ZİYARET

ALİ YILMAZ’IN EN MUTLU GÜNÜ

ALİ YILMAZ’IN EN MUTLU GÜNÜ

SARIZ MİSAFİRHANESİ YAŞAM SAĞLIYOR

SARIZ MİSAFİRHANESİ YAŞAM SAĞLIYOR

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN YARIŞTILAR

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN YARIŞTILAR

CIRGALAN MAHALLESİ’NDE MODERN DÖNÜŞÜM

CIRGALAN MAHALLESİ’NDE MODERN DÖNÜŞÜM

40 ÇUVAL AZOTLU GÜBRE ÇALDILAR
40 ÇUVAL AZOTLU GÜBRE ÇALDILAR

Jardarmanın başarılı çalışmaları sürüyor. Son olarak Kocasinan ilçesi Kaş mahallesinde, 14 Ekim 2017 günü saat 03:15 sıralarında, mağdurun evinin yakınında traktör römorkunun içerisinde bulunan (40) çuval (2.000 Kğ.) tarımsal amaçlı kullanılan azotlu gübre kimliği belirsiz şüpheli/şüpheliler tarafından çalınırken, olay Jandarmanın başarılı çalışması ile aydınlatıldı. Meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili şüpheli/şüphelilerin kimliklerinin tespiti ve yakalanması […]

Jardarmanın başarılı çalışmaları sürüyor.
Son olarak Kocasinan ilçesi Kaş mahallesinde, 14 Ekim 2017 günü saat 03:15 sıralarında, mağdurun evinin yakınında traktör römorkunun içerisinde bulunan (40) çuval (2.000 Kğ.) tarımsal amaçlı kullanılan azotlu gübre kimliği belirsiz şüpheli/şüpheliler tarafından çalınırken, olay Jandarmanın başarılı çalışması ile aydınlatıldı.
Meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili şüpheli/şüphelilerin kimliklerinin tespiti ve yakalanması çalışmalarına başlanmış olup, olay bölgesinde bulunan güvenlik kameraların incelenmesi neticesinde, söz konusu hırsızlık olayının gri renkli, Fiat Fiorino marka panelvan tipi bir araçla gerçekleştirildiği tespit edilmiştir.
Güvenlik kamera kayıtlarından tespit edilen aracın Nevşehir ili Avanos ilçesinde meydana gelen tarım ürünü hırsızlığı ile Kocasinan ilçesi Kaş mahallesinde meydana gelen hırsızlık olayının aynı şüpheli tarafından aynı araç ile gerçekleştirildiği tespit edilmiştir.
Ayrıca, Kocasinan ilçesi Kaş mahallesinden çalınan Azotlu gübrenin şüpheli tarafından satın alındığı öğrenilmiş ve çalınan gübreler 05 Aralık 2017 günü sahibine teslim edilmiştir.
Azotlu gübre hırsızlığını gerçekleştiren şüpheli, 26 Kasım 2017 günü karışmış olduğu başka bir hırsızlık suçundan tutuklanarak Nevşehir Kapalı Cezaevine konulduğu, hırsızlık malını satan alan şüphelinin ise ifadesi alınarak serbest bırakılmıştır. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz