KOCASİNAN BELEDİYESİ ÇOCUKLARA KARNE HEDİYESİ OLARAK  DERGİ DAĞITTI

KOCASİNAN BELEDİYESİ ÇOCUKLARA KARNE HEDİYESİ OLARAK DERGİ DAĞITTI

KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ 2018 YILINDA AÇILACAK İLK HASTANE OLACAK

KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ 2018 YILINDA AÇILACAK İLK HASTANE OLACAK

KUPA’DA RAKİBİMİZ AKHİSARSPOR OLDU

KUPA’DA RAKİBİMİZ AKHİSARSPOR OLDU

AMATÖR MAÇLAR İPTAL EDİLDİ

AMATÖR MAÇLAR İPTAL EDİLDİ

CİNAYETTEN YARGILANAN İKİ SANIK İÇİN MÜEBBET HAPİS TALEP EDİLDİ

CİNAYETTEN YARGILANAN İKİ SANIK İÇİN MÜEBBET HAPİS TALEP EDİLDİ

KOCASİNAN’IN MİLLİ SPORCUSU ÖZGE YILMAZ’IN BÜYÜK BAŞARISI
KOCASİNAN’IN MİLLİ SPORCUSU ÖZGE YILMAZ’IN BÜYÜK BAŞARISI

Kocasinan’ın milli sporcusu Özge Yılmaz’ın büyük başarısı. Kocasinan Belediyesi Masa Tenisi sporcusu Özge Yılmaz, Dünyanın en iyi sporcularıyla Lüksemburg’da antrenman yapıyor. Kısa adı ITTF olan Uluslararası Masa Tenisi Federasyonu tarafından organize edilen Eğitim kampında Türkiye’yi temsil eden Özge Yılmaz, yeteneklerini ve becerilerini uluslararası arenada sergiliyor. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi Masa Tenisi Takımı […]

Kocasinan’ın milli sporcusu Özge Yılmaz’ın büyük başarısı.
Kocasinan Belediyesi Masa Tenisi sporcusu Özge Yılmaz, Dünyanın en iyi sporcularıyla Lüksemburg’da antrenman yapıyor. Kısa adı ITTF olan Uluslararası Masa Tenisi Federasyonu tarafından organize edilen Eğitim kampında Türkiye’yi temsil eden Özge Yılmaz, yeteneklerini ve becerilerini uluslararası arenada sergiliyor. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi Masa Tenisi Takımı sporcularının gerek ferdi gerekse takım olarak müsabakalarda gösterdiği başarılar sayesinde, Kayseri’nin adını Türkiye ve Dünyanın her yerinde duyurup başarıyla temsil ettiklerini söyledi.
Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi olarak masa tenisinde büyük başarılara imza attıklarını ifade ederek, “Şampiyonluklarla dolu bir yıl geçirdik. Bu gururu yaşattıkları için tüm takıma ve hocalarına teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Kocasinan Belediyesi Masa Tenisi Takımı gerek ferdi gerekse takım olarak müsabakalarda gösterdiği başarılar sayesinde ilimizin adını Türkiye ve Dünyanın her yerinde duyurup, şehrimizi ve hatta ülkemizi başarıyla temsil etmektedir. Ayrıca bireysel olarak Özge Yılmaz sporcumuz, Avrupa’nın En iyi Top 10’lar turnuvasından sonra ITTF kampına davet edilmesiyle kariyerine yeni bir sayfa açtı. Birçok tarihi başarılara imza atan ve Türkiye’yi temsil eden Özge Yılmaz’ı tebrik ediyorum. ” ifadelerini kullandı. (SPOR SERVİSİ)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz