HACILAR’DA10’UNCU BİLİM ATÖLYESİ AÇILDI

HACILAR’DA10’UNCU BİLİM ATÖLYESİ AÇILDI

ÇAĞAN AİLESİNİN EN ACI  GÜNÜ

ÇAĞAN AİLESİNİN EN ACI GÜNÜ

YİĞİT ASLAN’DAN YENİ TÜRKİYE REKORU

YİĞİT ASLAN’DAN YENİ TÜRKİYE REKORU

FURKAN AKÇAM, BALKAN 2.Sİ OLDU

FURKAN AKÇAM, BALKAN 2.Sİ OLDU

KOCASİNAN’DA MİNİK AŞÇILAR YETİŞİYOR

KOCASİNAN’DA MİNİK AŞÇILAR YETİŞİYOR

KGGD CUMHURİYET MEYDANINDA KUR’AN-I KERİM VE TÜRK BAYRAĞI DAĞITTI
KGGD CUMHURİYET MEYDANINDA KUR’AN-I KERİM VE TÜRK BAYRAĞI DAĞITTI

Kayseri Genç Girişimciler Derneği (KGGD) tarafından Kadir Gecesi münasebetiyle Cumhuriyet Meydanında vatandaşlara Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı İsmail Özdemir ile MHP İl Başkanı Serkan Tok’un da katılımı ile 5 bin kandil simidi, Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı dağıtıldı. Kayseri Genç Girişimciler Derneği, Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde geleneksel hale getirdiği Kur’an-ı Kerim ve […]

Kayseri Genç Girişimciler Derneği (KGGD) tarafından Kadir Gecesi münasebetiyle Cumhuriyet Meydanında vatandaşlara Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı İsmail Özdemir ile MHP İl Başkanı Serkan Tok’un da katılımı ile 5 bin kandil simidi, Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı dağıtıldı.
Kayseri Genç Girişimciler Derneği, Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde geleneksel hale getirdiği Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı ve Kandil Simidi dağıtımını Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirdi. MHP Kayseri Milletvekili adayı İsmail Özdemir ve MHP İl Başkanı Serkan Tok’un da katıldığı etkinlikte konuşan KGGD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gülsoy, ” Ramazan ayı içindeyiz. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesini idrak ediyoruz. Dernek olarak geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu Ramazan ayında da halkımızın duasını almak, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için 5 bin kandil simidi, Kur’an-ı Kerim, Türk Bayrağı dağıtıyor. Bu yıl programımız hem Ramazan ayı hem de Türkiye için çok önemli olan 24 Haziran Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimine denk geldi. KGDD olarak Cumhur İttifakını destekliyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a seçimlerde başarılar diliyor, yanında olduğumuzu ve desteklediğimizi bildirmek istiyorum. Aynı zamanda hem derneğimizin bir üyesi olan hem de derneğimizde seminerler vermiş birisi olan MHP 1.Sıra Milletvekili adayı İsmail Özdemir’e vefa borcumuzu ödemek için etkinliğimizi kendisi ile birlikte gerçekleştirdik. Programımıza katıldığı için milletvekili adayımıza ve İl Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

ÖZDEMİR : MHP MİLLETİMİZİN TEVECCÜHÜ İLE SEÇİMLERDE BAŞARI SAĞLAYACAKTIR
Kayseri Genç Girişimciler Derneği (KGGD) tarafından Kadir Gecesi münasebetiyle Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı dağıtan Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili 1.Sıra adayı İsmail Özdemir ise yaptığı açıklamada ” Kayseri Genç Girişimciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gülsoy’a böylesine anlamlı bir program düzenlediği için teşekkür ediyorum. Tüm İslam aleminin Kadir Gecesini tebrik ediyorum. Vatandaşlarımız büyük bir ilgi gösterdi. Umarım gecenin feyzinden yararlanmış oluruz.” dedi.
Seçim çalışmaları hakkında da bilgiler veren Özdemir, “ Ramazan ayında olmamıza rağmen Allah yardım ediyor. Elimizden geldiği kadarıyla seçim yasaklarının başlayacağı 23 Haziran günü saat 17:00’ye kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Milletimizin teveccühü ile Kayseri’de MHP’nin kalıcı bir başarı sağlayacağını düşünüyorum. Kiminle konuştuk isek bizler bunun artçıl bazlı tepkilerini yerinde gözledik. Vatandaşlarımızın bize ve Genel Başkanımıza büyük bir teveccühü var. Yorulmak nedir şükür ki bilmiyoruz. Başkalarının oluşturduğu gündemler MHP’yi ilgilendirmiyor. MHP kendi gündemi ile inandığı değerler ve ilkeler ile Genel Başkanımızın koyduğu ölçüler doğrultusunda yoluna devam ediyor.” diye konuştu.
KGGD’nin düzenlediği etkinlikte vatandaşlara dağıtılan 5 bin adet kandil simidi, Kur’ın-ı Kerim ve Türk bayrağı yoğun ilgi üzerine kısa sürede tükendi. Vatandaşlar yapılan etkinlikten memnun olduklarını belirterek Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gülsoy, Milletvekili Adayı İsmail Özdemir ve İl Başkanı Serkan Tok’a teşekkür ettiler. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz