Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

ACIBADEM KAYSERİ HASTANESİ’NDEN SAĞLIKLI YAŞAM VE SPOR FESTİVALİ’NE SAĞLIK DESTEĞİ

Bu haber 02 Ekim 2018 - 11:03 'de eklendi ve 45 kez görüntülendi.
ACIBADEM KAYSERİ HASTANESİ’NDEN SAĞLIKLI YAŞAM VE SPOR FESTİVALİ’NE SAĞLIK DESTEĞİ

Acıbadem Kayseri Hastanesi Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından düzenlenen ‘Sağlıklı Yaşam ve Spor Festivali’ne sağlık desteği verdi.

Sağlıklı Yaşam ve Spor Festivali 29-30 Eylül 2018 tarihlerinde Mix Yaşam Merkezi’nde yapıldı. Sahne önü oyunları, step, aerobik, zumba gibi çeşitli dans gösterileri ve sağlık seminerleri ile başlayan organizasyona sağlık desteği ise Acıbadem Kayseri Hastanesi tarafından verildi.

Sağlık desteği Acıbadem’den geldi

Bosu Ball, Spinning, Drum Stıck spor gösterileri, çocuk oyunları yanı sıra canlı müzik dinletilerinin yer aldığı organizasyonda sağlık desteğini Acıbadem Kayseri Hastanesi tarafından sağlandı. Sosyal sorumluluk çalışmalarına verdiği değer ve katkıyla adından sık sık söz ettiren Acıbadem Kayseri Hastanesi; açtığı stantta katılımcılara tansiyon ve şeker ölçümü yaparken, katılımcılara Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doç. Dr. Fatih Karaaslan, ‘Spor Yaralanmaları’ Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Tamer Özsarı ‘Çocukların Gelişiminde Sporun Faydaları’ konulu seminerler verdi. Acıbadem Kayseri Hastanesi bunların yanı sıra ambulans, doktor ve sağlık teknisyenleri ile Sağlıklı Yaşam ve Spor Festivali’ndeki yerini aldı. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER