KOCASİNAN’IN YILDIZLARINA MUHTEŞEM YIL SONU ETKİNLİĞİ

KOCASİNAN’IN YILDIZLARINA MUHTEŞEM YIL SONU ETKİNLİĞİ

YAZ DÖNEMİNDE DE BİLİMİN MERKEZİ

YAZ DÖNEMİNDE DE BİLİMİN MERKEZİ

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI  10 YILDA 640 MİLYON YARDIM YAPTI

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI 10 YILDA 640 MİLYON YARDIM YAPTI

ERÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ’NDE MEZUNİYET TÖRENİ

ERÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ’NDE MEZUNİYET TÖRENİ

ÇELİK  “KIRSALA EN BÜYÜK YATIRIMI BİZ YAPTIK”

ÇELİK “KIRSALA EN BÜYÜK YATIRIMI BİZ YAPTIK”

AGÜSPOR, 18 ŞUBATTA HATAY BÜYÜKŞEHİR’E KONUK OLACAK
AGÜSPOR, 18 ŞUBATTA HATAY BÜYÜKŞEHİR’E KONUK OLACAK

A Milli Kadın Basketbol Takımı, 2019 Avrupa Şampiyonası B Grubu’nda Belarus ve Estonya ile yapacağı karşılaşmalar nedeni ile bu hafta ligde maçı bulunmayan ve play of mücadelesi veren Bilyoner.com temsilcimiz AGÜ Spor 18 Şubat tarihinde deplasmanda sahaya çıkacak. Son lig maçında evinde 17. hafta maçında belalısı Yakın Doğu Üniversitesi’ne 72 – 84 kaybeden AGÜ Spor […]

A Milli Kadın Basketbol Takımı, 2019 Avrupa Şampiyonası B Grubu’nda Belarus ve Estonya ile yapacağı karşılaşmalar nedeni ile bu hafta ligde maçı bulunmayan ve play of mücadelesi veren Bilyoner.com temsilcimiz AGÜ Spor 18 Şubat tarihinde deplasmanda sahaya çıkacak.
Son lig maçında evinde 17. hafta maçında belalısı Yakın Doğu Üniversitesi’ne 72 – 84 kaybeden AGÜ Spor geride kalan zorlu süreçte maddi imkansızlıklarla boğuştuğu ligde 17 maçtan 9 galibiyet alabildi.
Bilyoner.com KBL 17. hafta maçında Hatay Büyükşehir-AGÜ Spor maçı 18 Şubat tarihinde oynanacak ve ligin boyu da temsilcimiz için gittikçe kısalmaya ve play of yarışı da oldukça zorlu bir hal almaya başladı.
Bu arada bugün A Milli Kadın Basketbol Takımı, 2019 Avrupa Şampiyonası B Grubu’nda
Avrupa Şampiyonası’na katılma hakkını elde etmek için 10 Şubat Cumartesi deplasmanda Belarus’u 10 sayı farkla 64-54 yenerken, 14 Şubat Çarşamba günü İstanbul’da Estonya ile karşılaşacak ay-yıldızlı ekip antrenmanlarını Sinan Erdem Spor Salonu’nda yapacak. Türk Milli Takımı’nın 16 kişilik aday kadrosunda Agüspor’dan oyuncu bulunmuyor. (Spor Servisi)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz