Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

AGÜSPOR’A KAYSERİSPOR YOLU KAPALI

Bu haber 13 Eylül 2018 - 11:04 'de eklendi ve 75 kez görüntülendi.
AGÜSPOR’A KAYSERİSPOR YOLU KAPALI

AGÜ Spor için karar verildi.
AGÜ Spor Bayan Basketbol takımının, Kayserispor çatısı altına geçip geçmeyeceği karara bağlandı.
AGÜ Spor’un Kayserispor çatısı altına geçip geçmeyeceği konusu karara bağlandı. Kayserispor kulüp avukatı ve basın sözcüsü Basın Sözcüsü Orhan Taşçı, yaptığı açıklamada, “Bu konu hakkında net bir cevap vereyim. AGÜ Spor bayan basketbol takımımız, yeni bir karara kadar Kayserispor çatısı altına geçmeyecek. Yaklaşık 1 haftadır bizim çatı altına geçip geçmeyeceği konuşuluyordu. Karşılıklı görüşmeler vardı. Bir çok girişimin içerisinde ben de bizzat bulundum. Gelinen noktada AGÜ Spor, bu sezon kendi yoluna devam edecek” dedi.
Orhan Taşçı, “Biz de çatımız altında bayan basketbol takımının olması isteriz. Bu bize gurur verir. Ancak AGÜ Spor’un şu an için ciddi borcu ve giderleri var. Hâl böyle olunca önce can, sonra canan demek zorunda kalıyoruz. Kayserispor’da önemli giderler ve ekonomik çözüm arayışı varken AGÜ Spor’un 7-8 Milyon TL’lik borcunu temizlememiz imkansız. Bizim de önemli borçlarımız var. Ödemekle yükümlü olduğumuz noktalar var. Allah yardımcıları olsun. Bu sıkıntının içinden çıkarlar umarım” açıklaması yaptı. (Spor Servisi)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER