ZEHİR TACİRİNE GÖZALTI

ZEHİR TACİRİNE GÖZALTI

TRAFİK KAZASINDA  3 KİŞİ YARALANDI

TRAFİK KAZASINDA 3 KİŞİ YARALANDI

ALACAK VERECEK MESELESİ KANLI BİTTİ

ALACAK VERECEK MESELESİ KANLI BİTTİ

KÖMÜRE YÜZDE 35 ZAM GELDİ

KÖMÜRE YÜZDE 35 ZAM GELDİ

ŞEKER PANCARI STRATEJİK BİR ÜRÜN OLARAK KABUL EDİLMELİDİR

ŞEKER PANCARI STRATEJİK BİR ÜRÜN OLARAK KABUL EDİLMELİDİR

AİLECE UYUŞTURUCU TİCARETİNE CEZA YAĞDI
AİLECE UYUŞTURUCU TİCARETİNE CEZA YAĞDI

Baba, anne ve kızına toplam 54 yıl hapis. Kayseri’de uyuşturucu maddesi bonzai ile yakalanan ve ‘uyuşturucu madde ticareti’ suçundan 2’si tutuklu yargılanan baba, anne ve kız 3 sanığa toplam 54 yıl 8 ay hapis cezası verildi. Kayseri 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada tutuklu sanıklar baba İ.Y. ve kız S.Y. hazır bulunurken, firari anne N.Y. […]

Baba, anne ve kızına toplam 54 yıl hapis.
Kayseri’de uyuşturucu maddesi bonzai ile yakalanan ve ‘uyuşturucu madde ticareti’ suçundan 2’si tutuklu yargılanan baba, anne ve kız 3 sanığa toplam 54 yıl 8 ay hapis cezası verildi.
Kayseri 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada tutuklu sanıklar baba İ.Y. ve kız S.Y. hazır bulunurken, firari anne N.Y. ise duruşmaya katılmadı.
13 Şubat’ta Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Uyuşturucu İle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonda, İ.Y. ve S.Y. isimli şüpheliler yakalandı. Ev aramalarında çorap içine gizlenmiş vaziyette 14.6 gram bonzai maddesi, evin çeşitli yerlerine gizlenmiş vaziyette 35 gram bonzai maddesi ele geçirildi. Baba İ.Y. ile kızı S.Y. çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanırken, anne N.Y.’nin ise firari olduğu öğrenildi.
Baba ve kız mahkemede üzerlerine atılı uyuşturucu ticareti suçunu işlemediklerini, kullanıcı olduklarını söyleyerek beraatlarını istediler.
Mahkeme heyeti yapılan yargılama sonucu ‘birden fazla uyuşturucu madde ticareti yapma’ suçundan tutuklu sanık S.Y.’ye 23 yıl 5 ay, İ.Y.’ye 18 yıl 9 ay, firari sanık N.Y.’ye ise 12 yıl 6 ay olmak üzere 3 sanığa toplam 54 yıl 8 ay hapis cezası verdi. (iha)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz