Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

 AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU TOMARZA’DA

Bu haber 21 Eylül 2018 - 11:24 'de eklendi ve 15 kez görüntülendi.
 AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU TOMARZA’DA

Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve yönetim kurulu üyeleri Tomarza ilçesini ziyaret etti.

18 Eylül Salı günü akşam saatlerine doğru Tomarza İlçesine gelen Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve yönetim kurulu üyeleri Tomarza Ak Parti İlçe Başkanı Davut Şahin, Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık, Tomarza Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Şahin, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Ak Parti İlçe Teşkilatı ve bazı mahalle muhtarları tarafından Tomarza Ak Parti İlçe Binası girişinde karşılandı.

Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Tomarza’ya ilk ayak bastığında kendisini bekleyenlerden yaklaşık 1 saat geciktiği için özür dileyerek herkesin elini sıkarak parti binasına geçti. Tomarzalılar tarafından yoğun ilgi gören Başkan Çopuroğlu bu ilgiden çok memnun kaldı.

Açılış konuşmasını yapan Tomarza Ak Parti İlçe Başkanı Davut Şahin programa yoğun ilgi gösteren Tomarzalılara teşekkür eden kısa bir konuşma yaptı. Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık ise bu güne kadar söz verdiklerinin tamamı gerçekleştirdiklerini söyleyerek ilçede doğalgaz çalışmasının devam ettiğini ve bu çalışmadan dolayı bozulan yolların en kısa zamanda yapılacağını söyleyerek ilçe halkını sabırlı ve anlayışlı olmaya davet etti.

Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ise yerel seçimleri işaret ederek Kayseri’ye Ak Parti İl Merkezinden görevlendirilen bir müfettişin geleceğini söyleyerek bazı araştırmalarda bulunacaktır. Tomarza’ya geldiğinde ise sizlere sorulan sorularak açık ve net bir şekilde cevap vermelerini istedi. Belediye Başkanı aday adaylık başvurusunda hassas olunması altını çizerek İlçe Teşkilatları ile ortaklaşa hareket edilmesi gerektiğini vurguladı. Daha programa katılan muhtarların sorunları anlatan dilekçeleri bizzat kendisi teslim alarak tüm sorunların en kısa zamanda çözülmesi için bizlere Kayseri Ak Parti İl Parti Başkanlığı olarak elimizden ne geliyorsa yapacağız diyerek programa katılan herkese teşekkür etti. MURAT GÜRBÜZLER/TOMARZA

 

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA