googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI HAFTALIK OLAĞAN TOPLANTISINI YAPTI

Bu haber 20 Şubat 2019 - 13:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.
AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI HAFTALIK OLAĞAN TOPLANTISINI YAPTI

Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, başkanlığında yapılan toplantıya Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’te katıldı.

İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, burada yaptığı açıklamada, “Haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantımızı MKYK Üyemiz Sayın Ahmet Sorgun, Kadın Kolları MKYK Üyemiz Sayın Nuran Alim ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Çelik’in katılımlarıyla gerçekleştiriyoruz. Toplantımızda alına kararların hem partimize hem de şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ise, yerel seçimlerde Ak Parti’nin Kayseri’de oy oranını yükseltmek için var güçle çalışmaları gerektiğine dikkat çekerek, “Gücümüzün 2 katı 3 katı çalışmamız lazım” diye konuştu.

Kadın Kolları MKYK Üyesi Nuran Alim’de, “Yerel seçimlerde Kayseri’ye Türkiye’nin birincisi yapacağız inşallah. Bu performans var sizde yapacağınıza inanıyorum. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Son olarak konuşan MKYK Üyesi Ahmet Sorgun ise, “Gerçekten şu anda Kayseri’de olmaktan aranızda olmaktan ve evimizde olmaktan çok memnunum. Üçüncü gelişim bu Kayseri’ye. İnanır mısınız Kayseri’ye gelirken gerçekten içimizde bir ferahlık duyarak geliyoruz. Öncelikle ben şunu ifade etmem lazım. Ardahan Sivas ve Kayseri burada teşkilatımızla sizlerle birlikte hep beraber çalışacağız. Tabii Kayseri gibi Konya gibi Erzurum gibi yerler Anadolu’nun büyük yerleridir. Kayseri Türkiye ortalamasını yükselten yerlerden bir tanesidir. Bizim reisimizin genel merkezimizin yükünü almamız gerekiyor. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımızı pazar günü Kayseri’den büyük bir moral ile göndereceğiz. Buradaki çalışmamızda bize katkı veren başta İl Başkanı Şaban Çopuroğlu’na Kadın Kollarına Gençlik kollarına başkan yardımcılarına teşkilatlarımıza belediye başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.(Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER