Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI”KAN VERDİ”

Bu haber 11 Temmuz 2019 - 14:38 'de eklendi ve 43 kez görüntülendi.
AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI”KAN VERDİ”

AK Parti İl Başkanlığınca düzenlenen kan bağış kampanyasına ilgi oldukça yoğundu.

‘’Kan bağışı hayat kurtarır’’ sloganı ile toplumsal bir sorumluluk olan kan ihtiyacı için düzenlenen etkinlikte başta Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, il yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları başkan yardımcıları ilçe belediye başkanları olmak üzere birçok gönüllü katılarak kan verdi.

Etkinlikte bir açıklama yapan Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, ‘’Vatan için can, Milletimiz için Kan veriyoruz’’ sloganı ile bir farkındalık oluşturmak istedik. Ak Parti il teşkilatı ve ilçelerden gelen değerli başkanlarımızla Kızılay’ımıza kan bağışında bulunduk. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu etkinlik bugün akşama kadar devam edecek dedi.

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk ve Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’da her üç ayda bir kan verdiklerini ifade ederek yıllardır kan ihtiyacı olan vatandaşlarımıza katkı sağlamak amacı ile düzenli olarak kan verdiklerini bildirdiler. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER