Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINA ZİYARETÇİ AKINI SÜRÜYOR

Bu haber 06 Eylül 2018 - 11:22 'de eklendi ve 27 kez görüntülendi.
AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINA ZİYARETÇİ AKINI SÜRÜYOR

AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINA MHP’DEN ZİYARET

Ak Partiye yeni yönetimin oluşmasından sonra ziyaretler devam ediyor.

İl yürütme kurulunun belirlenmesinin ardından oluşan yeni yönetimi Milliyetçi Hareket Partisi il başkanı Serkan Tok ve beraberindeki heyet Ak Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.

Hayırlı olsun ziyaretinde MHP İl Başkanı Serkan Tok, Yeni yönetime başarı dileklerinde bulundu.

Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Şaban Çopuroğlu’da yaptığı açıklamada, “ İl Başkanlığımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Sayın Serkan Tok ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. “ dedi.

AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINA İNGİLTERE ZİYARETİ

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve yönetim kurulu üyelerini İngiltere Başkonsolosluk siyasi birimler ve ikili ilişkilerden sorumlu heyet ziyaret etti.

İngiltere Başkonsolosluk siyasi birimler ve ikili ilişkilerden sorumlu Alferd Le Prevast ve beraberindeki heyet Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Yerel seçimlerin konuşulduğu ziyarette bir açıklama yapan Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu; bizler göreve yeni geldik. Sayın Cumhurbaşkanımızın ataması ile hemen yönetim kurulumuzu oluşturduk ve çalışmalara başladık. Bizim görevimiz Ak Parti çıtasını daha yukarlara taşımak. Bunun için sahalardayız. Tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımıza devam ediyoruz. Halkın içerisindeyiz. Gerek anketler gerekse vatandaşlarla bire bir görüşmelerimiz oluyor. Sefer bizden zafer rabbimden dedi.

İngiltere Başkonsolosluk siyasi birimler ve ikili ilişkilerden sorumlu Alferd Le Prevast ise; Ak Parti teşkilatı olarak bizleri kabul etmenizden son derece memnuniyet duyduk. Ankara’da tüm siyasi partilerle görüşme fırsatımız oluyor. İllere de zaman zaman gidiyoruz. Bu gün burada gündem yerel seçim olduğu için yerel seçimde Ak Parti Kayseri de neler yapıyor onu öğrenmeye ve sizleri dinlemeye geldik. Tekrar misafirperverliğinizden dolayı teşekkür ediyorum dedi.

AK PARTİ KOCASİNAN İLÇE BAŞKANLIĞINDAN ZİYARET

Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Ak Parti Kocasinan İlçe Başkanı Muammer Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette bir konuşma yapan Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopruoğlu, biz hep birlikte büyük bir aileyiz. Tüm ilçelerimizle birlikte halkımızın içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Diliyorum çalışmalarımızın karşılığını alırız. Hepinize geldiğiniz için ayrı ayarı teşekkür ediyorum dedi.

Ak Parti Kocasinan ilçe başkanı Muammer Kılıç’ta ‘’bizler çalışmaya ve bu bayrağı daha yukarılara çıkarma gayretimiz var. Her gün saha da çalışıyoruz. Kadın kollarımız burada. Onlarda Kocasinan’da girilmedik ev, çalınmadık kapı bırakmayacak şekilde faaliyetlerine devam ediyoruz dedi. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA