Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

AK PARTİ KAYSERİ İL GENÇLİK KOLLARI, ÇEVRE İÇİN HAREKETE GEÇ PROJESİ

Bu haber 13 Eylül 2018 - 11:01 'de eklendi ve 76 kez görüntülendi.
AK PARTİ KAYSERİ İL GENÇLİK KOLLARI, ÇEVRE İÇİN HAREKETE GEÇ PROJESİ

AK Parti Kayseri İl Gençlik Kolları, Çevre İçin Harekete Geç Projesi kapsamında kentte çevre temizliği başlattı.

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Çevre Şehir ve Kültür Başkanlığınca 81 ilde başlatılan AK Gençlik Çevre Hareketi kapsamında, AK Parti Kayseri İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Nuri KUŞ ve İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Ali Dağ Mesire alanında  bir araya gelerek yerlere atılan çöpleri topladı.

AK Gençlik Çevre Hareketi sloganıyla 81 ili kapsayan eş zamanlı örnek bir etkinliğe imza attıklarını ifade eden AK Parti  Kayseri İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Nuri KUŞ yaptığı açıklamada: Önemli olan çöp toplamak değil, çöpün atılmamasını sağlamak. Bu nedenle; değişime önce kendimizden başlamalıyız. Bizler gelecek nesillerimize daha temiz bir doğa bırakmak istiyorsak yarının doğasını bugünden korumalıyız’’ ifadelerini kullandı.

AK Parti  Kayseri İl Gençlik Kolları Çevre Şehir ve Kültür Başkanı İsa Bendeş ise: ‘’Çevre temizliği, hepimizin sorumluluğundadır. Kendisine  ve kendinden sonraki nesillere önem veren tüm insanlar temizliğe son derece önem vermelidir’’ ifadelerini kullandı. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER