Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

AK PARTİ KOCASİNAN İLÇE BAŞKANLIĞI’ NDA BABALAR GÜNÜ HEDİYESİ

Bu haber 15 Haziran 2019 - 12:43 'de eklendi ve 17 kez görüntülendi.
AK PARTİ KOCASİNAN İLÇE BAŞKANLIĞI’ NDA BABALAR GÜNÜ HEDİYESİ

AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan Babalar günü vesilesiyle İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri’ ne 16 Mayıs Babalar Günü münasebetiyle hediye takdiminde bulundular.

AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan ” Babalar günü vesilesiyle teşkilatımız için gece gündüz demeden emek sarf eden başta İl Başkanımız Sn. Şaban Çopuroğlu olmak üzere Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Belediye Meclis Üyelerimize günün anlam ve önemini belirten bir hediye takdiminde bulunduk. Ailesi için her türlü fedakârlığı üstlenen, Her türlü çileye göğüs geren, Ailesinin mutluluğunu kendi mutluluğu sayan ve çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamak adına özveriyle çaba sarf eden Babalarımızın Babalar gününü en kalbi duygularımla kutluyorum. Bir ömür boyu evlatlarını yetiştirmek adına maddi ve manevi fedakârlıklarda bulunan, tecrübeleri ile çocuklarının hayatlarına ışık tutan, eli öpülesi babalarımızı sadece bir gün değil her gün hatırlayıp, ziyaret etmek hayır dua’larını almak bizlerin babalarımıza karşı en büyük sorumlulukları arasındadır. Bizler de toplum’ un en ufak birimi olan aile çatısı altındaki babalarımızı bu önemli günlerinde hep hatırlamak hem de mutlu etmek adına hediye takdiminde bulunarak babalar günlerini tebrik ettik” sözlerini dile getirdi.

Program hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER