Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

AK PARTİ TOMARZA KADIN KOLLARINDAN SÜRPRİZ HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Bu haber 08 Şubat 2019 - 11:22 'de eklendi ve 41 kez görüntülendi.
AK PARTİ TOMARZA KADIN KOLLARINDAN SÜRPRİZ HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Tomarza Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığı yeni Tomarza Ak Parti İlçe Başkanı Erhan Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Sürpriz ziyaret ve pastadan çok memnun olan Tomarza Ak Parti İlçe Başkanı Erhan Şahin’e ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Tomarza Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Şahin Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri yaş pasta ve çiçek alarak yeni Tomarza Ak Parti İlçe Başkanı Erhan Şahin’i ve Cumhur İttifak Adayı Davut Şahin’i ziyaret ettiler. Sürpriz bir şekilde gerçekleşen bu ziyaretten ziyadesiyle memnun olan Tomarza Ak Parti İlçe Başkanı Erhan Şahin bu nazik ziyaretlerinden dolayı Tomarza Ak Parti Kadın Kolları Başkanımız Sayın Emine Şahin Kılıç Hanımefendi başta olmak üzere tüm kadın kollarında görevli yönetim kurulu bayan kardeşlerime teşekkür ederim dedi. Daha sonra hep beraber bir yaş pasta keserek kutlama tamamlandı. MURAT GÜRBÜZLER

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA