Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

AK PARTİ YÖNETİMİ VALİ VE EMNİYET MÜDÜRÜNÜ ZİYARET  ETTİ

Bu haber 07 Eylül 2018 - 11:44 'de eklendi ve 34 kez görüntülendi.
AK PARTİ YÖNETİMİ VALİ VE EMNİYET MÜDÜRÜNÜ ZİYARET  ETTİ

Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve yeni oluşturulan yönetim kurulu üyeleri Kayseri Valisi Süleyman Kamçı ve İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular’ı makamında ziyaret ettiler.

Ak Parti İl Başkan ve yönetim kurulu üyeleri ilk olarak Kayseri Valisi Süleyman Kamçı’yı makamında ziyaret ederek yeni yönetim kurulu üyelerini tanıttılar. İl Başkanı ve beraberindeki heyet daha sonra İl Emniyet Müdürlüğüne geçerek İl emniyet müdürü İbrahim Kulular ile bir süre sohbet ettiler.

Ziyaretler sonunda bir açıklama yapan Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, yeni oluşturulan yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte Valimiz Süleyman Kamçı Bey’i daha sonra da Emniyet Müdürümüz İbrahim Kulular beyefendiyi ziyaret ettik. Karşılıklı görüş alış verişinde bulunduk. Gayet sıcak bir ortamda geçen görüşmelerde hem yeni yönetimde bulunan arkadaşlarımızı tanıttık hem de Kayserimiz için neler yapabileceğimizi konuştuk dedi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER