STKLARDAN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ

STKLARDAN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ

KUŞÇU MARİNA; ‘CENNETTEN BİR KÖŞE’

KUŞÇU MARİNA; ‘CENNETTEN BİR KÖŞE’

CABBAR İBRAHİM AĞA CAMİ 4-6 YAŞ KURAN KURSUNUN AÇILIŞINI YAPTI

CABBAR İBRAHİM AĞA CAMİ 4-6 YAŞ KURAN KURSUNUN AÇILIŞINI YAPTI

CUMHURİYET MEYDANINDA ZAFER KUTLAMALARI

CUMHURİYET MEYDANINDA ZAFER KUTLAMALARI

MELİKGAZİ’DE HİZMET KALİTESİ YÜKSELİYOR

MELİKGAZİ’DE HİZMET KALİTESİ YÜKSELİYOR

AKSAÇLILARINDAN İYİ PARTİYE DESTEK
AKSAÇLILARINDAN İYİ PARTİYE DESTEK

Doa tesislerinde düzenlenen ve Alparslan Türkeş’in yol arkadaşı Asım Sancak ile milliyetçi camianın önde gelen isimlerinden Osman Altınkaynak’ın ev sahipliği yaptığı iftar yemeğine iyi parti milletvekili adayları ile iyi parti il ve ilçe yöneticilerinin yanısıra ülkücü ve milliyetçi camianın önde gelen isimleri ve aksaçlıları katıldı. İyi partiye ve iyi parti adaylarına destek için toplantıya katılanlar […]

Doa tesislerinde düzenlenen ve Alparslan Türkeş’in yol arkadaşı Asım Sancak ile milliyetçi camianın önde gelen isimlerinden Osman Altınkaynak’ın ev sahipliği yaptığı iftar yemeğine iyi parti milletvekili adayları ile iyi parti il ve ilçe yöneticilerinin yanısıra ülkücü ve milliyetçi camianın önde gelen isimleri ve aksaçlıları katıldı. İyi partiye ve iyi parti adaylarına destek için toplantıya katılanlar arasında Mustafa Öztürk, Asım Sancak, Osman Altınkaynak, Naci Gavremoğlu, Halit Erkiletlioğlu, Necmettin Feyzioğlu, Osman Sel, Kadir Özdamarlar, Cemal Oğuzhan, Bekir Özkan Gülmez, Ali Bekarlar, Ali Benli, Orhan Köksal, Ahmet Özsoy, M. Adnan Öztürk, Kemal Şendil, Mustafa İlhan, Vahdi Elbaşı, Ayşe Ünlükara, Kemal Sandık … gibi isimlerin bulunduğu gözlendi.
Konuşmacılar; İl Bşk. Emine Bağcı Açılış konuşması, Osman Altınkaynak Açılış konuşması
Milletvekili Adayları: Fatih Eryılmaz, Hüseyin Tekin, Berrin Eydemir, Metin Soylu, Mesut Uçan, Hasan Aydın, Kamil Karamete Katılımcılardan konuşma yapanlar; Mustafa Öztürk, Halit Erkiletlioğlu, Mustafa İlhan, Ali Bekarlar, Abdulkadir Yuvalı ve Kemal Sandık
Toplantıya katılan iyi parti milletvekilleri konuşma yaparak ülkenin durumu ve projeleri hakkında görüşlerini açıkladılar. İyi parti milletvekili adayı 15 Temmuz gazisi Fatih Eryılmaz önemli bir tesbitte bulunarak “ülkenin bir beka sorunu olduğunu ancak sorunu üretenin sorunu çözemeyeceğini” ifade ederek çözümün iyi parti iktidarı ve Meral Akşener’in cumhurbaşkanlığı ile gerçekleşebileceğini açıkladı.
Toplantıya katılanlar ise yaptıkları konuşmalarda iyi partiye ve iyi parti milletvekili adaylarına desteklerini açıkladılar. Milliyetçi camianın önde gelen isimlerinden Halit Erkiletlioğlu ve Mustafa Öztürk yaptıkları konuşmada ülkenin durumu ve meseleleri hakkında tespitler yaparak görüşlerini açıkladılar. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz