Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

AL BAYRAĞIN TÜRKÜLERİ KONSERİ YAPILDI

Bu haber 30 Kasım 2018 - 11:35 'de eklendi ve 31 kez görüntülendi.
AL BAYRAĞIN TÜRKÜLERİ KONSERİ YAPILDI

Anadolu’nun Sesi Al bayrağın türküleri konseri İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nde gerçekleştirildi.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü korosu tarafından sunulan konser  Kayseri halkı tarafından büyük ilgi gördü.Şef Samet Mutugan tarafından yönetilen konsere İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmet Taymuş’un yanı sıra kültür ve sanat şube müdürü Erkan Erdoğan,doktor Sinan ve Sema Karaoğlu,Kayseri’nin seçkin konukları ve korodakilerin yakınları katıldı.

Etkinlikte emeği geçenlere İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmet Taymuş ve doktor Sema Karaoğlu tarafından sertifikaları takdim edildi.

Konsere havanın da güzel olması dolayısıyla katılım oldukça fazlaydı.Konserde koro halinde ve solo olarak birçok eser seslendirildi.Sırasıyla Anadolu,Yemen Türküsü (koro),Fikrimin İnce Gülü(Güler Satılmış),Eledim Eledim(Büşra Acar),Bülbülüm Altın Kafeste(koro),Bir Kızıl Gonca’ya Benzer (Bilge Doğan),İzmir’in Kavakları(Nazlı Türkmen),Vardar Ovası(koro),Şu Dalmadan Geçtin mi(Murat Kepez),Hey Onbeşli(Kevser Aslan),İzmir Marşı(Samet Mutugan) ve son olarak da Hoş gelişler Ola eserleri seslendirildi.

Konser,toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.      HAYRETTİN DOĞAN

 

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA