Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

ALİ FIRAT – MUSTAFA ATAKAN AYAN İKİLİSİ TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Bu haber 03 Eylül 2018 - 11:51 'de eklendi ve 75 kez görüntülendi.
ALİ FIRAT – MUSTAFA ATAKAN AYAN İKİLİSİ TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Simge Elektronik Şahin Spor dan Ali Fırat – Mustafa Atakan Ayan ikilisi Türkiye Şampiyonu.

TVF Plaj Voleybolu U16 Türkiye şampiyonasında KAYSERİ SİMGE ELEKTRONİK ŞAHİN SPOR’dan Ali Fırat – Mustafa Atakan Ayan ikilisi Türkiye Şampiyonu oldu

01-02 Eylül 2018 tarihlerinde Antalya’da düzenlenen U16 Plaj voleybolu Türkiye Şampiyonasına 11 takım katılmış olup karşılaşmalar sonunda KAYSERİ SİMGE ELEKTRONİK ŞAHİN SPOR’dan Ali Fırat – Mustafa Atakan Ayan ikilisi Türkiye Şampiyonu oldu.

Şampiyona sonunda kupa ve madalyalarını ve 1000 TL lik para ödüllerini alan Ali Fırat – Mustafa Atakan Ayan Türkiye şampiyonluğumuzu Antrenörümüz Şahin KABUL’e armağan ediyoruz dediler

Voleybol İl Temsilcisi Halil Dicle ise TVF Plaj voleybolunda 12 pilot ilden biri olan Plajı olmayan Kayseri’de 2 yıldır Kayseri Talas ve Develi İlçesi  plaj voleybol kortlarında Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğümüzün öncülüğünde Kulüpler, U16, U18, U20 yarışmaları düzenlediklerini ve bu yarışmalar sonunda şampiyon olan kız ve erkek takımlarımız TVF nin düzenlediği Plaj voleybolu Türkiye Şampiyonalarına katıldılar. U16 Türkiye şampiyonasında Kayseri’de bir ilki başaran KAYSERİ SİMGE ELEKTRONİK ŞAHİN SPOR’dan Ali Fırat – Mustafa Atakan Ayan ikilisini ve Antrenörleri Şahin Kabul hocamızı tebrik ederim. Dedi. (Spor Servisi)

 

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER