KAYSERİSPOR-KASIMPAŞA DEPLASMANINDAN PUANLA DÖNÜYOR:1-1

KAYSERİSPOR-KASIMPAŞA DEPLASMANINDAN PUANLA DÖNÜYOR:1-1

MİLLİ TAKIM HEYETİ KASIMPAŞA – KAYSERİSPOR MAÇINDA

MİLLİ TAKIM HEYETİ KASIMPAŞA – KAYSERİSPOR MAÇINDA

GESİ’YE EMNİYET BİNASI İNŞA EDİLİYOR

GESİ’YE EMNİYET BİNASI İNŞA EDİLİYOR

ÇORAKÇILAR MAHALLESİ’NDE KORKUTAN YANGIN

ÇORAKÇILAR MAHALLESİ’NDE KORKUTAN YANGIN

BATTALALTI’NDA UYUŞTURUCU OPERASYONU: 2 GÖZALTI

BATTALALTI’NDA UYUŞTURUCU OPERASYONU: 2 GÖZALTI

AMATÖR KÜME HAFTA SONUNDA START ALIYOR
AMATÖR KÜME HAFTA SONUNDA START ALIYOR

Amatör küme hafta sonunda start alıyor. 2017-2018 futbol sezonu 9-10 Eylül 2017 tarihlerinde start alıyor. Futbol il temsilcisi Süleyman Özçınar yeni sezon ile ilgili olarak “Hepinize sağlıklı ve başarılı bir  sezon diliyorum.”dedi. İşte ilk haftanın proğramı: (Spor Servisi)    U-17 LİGİ  MÜSABAKA PROGRAMI 10.09.2017  PAZAR                             V.MUAMMER GÜLER STADI                           SAAT HİMMETDEDE SPOR                            – DEVELİSPOR     […]

Amatör küme hafta sonunda start alıyor.

2017-2018 futbol sezonu 9-10 Eylül 2017 tarihlerinde start alıyor.

Futbol il temsilcisi Süleyman Özçınar yeni sezon ile ilgili olarak “Hepinize sağlıklı ve başarılı bir  sezon diliyorum.”dedi.

İşte ilk haftanın proğramı: (Spor Servisi)   

U-17 LİGİ  MÜSABAKA PROGRAMI

10.09.2017  PAZAR                             V.MUAMMER GÜLER STADI                           SAAT

HİMMETDEDE SPOR                            – DEVELİSPOR                                              12.00

GENÇLERBİRLİĞİ                      -ARGINCIKSPOR                                                    14.00

ESEN MAKİNE BELSİNSPOR       -K.İDMANYURDU                                           16.00

10.09.2017  PAZAR                             MİMARSİNAN STADI                                    SAAT

BUĞDAYLISPOR                    -TALASGÜCÜ BLD.SPOR                                         10.00

ATLETİKSPOR                                     -ERKİLET  SPOR                                              12.00

KAFKASSPOR                                      -K.SİNAN ŞİMŞEKSPOR                               14.00

YAVUZSPOR                             -MİMARSİNANSPOR                                               16.00

10.09.2017  PAZAR                            ORGANİZE  STADI                                        SAAT

ANADOLU YILDIZLARI                        -DEMİRSPOR                                                  12.00

ARGINCIK ESNAFSPOR          -HACILAR ERCİYES GENÇLİK                          14.00

GÜLTEPESPOR                                   -ŞEKERSPOR                                                         16.00

 

12.09.2017  SALI                      V.MUAMMER GÜLER STADI                           SAAT

K.SİNAN ŞİMŞEKSPOR                         – YAVUZSPOR                                          10.00

HACILAR ERCİYES GENÇLİK       – GÜLTEPESPOR                                                    12.00

TOMARZA BLD.SPOR              – ARGINCIK ESNAFSPOR                                        14.00

ŞEKERSPOR                              – ANADOLU YILDIZLARI                                         16.00

12.09.2017  SALI                      MİMARSİNAN STADI                                    SAAT

YOLSPOR                                  – ESEN MAKİNE BELSİNSPOR                                  12.00

K.İDMANYURDU                                 – GENÇLERBİRLİĞİ                                       14.00

ARGINCIKSPOR                                  – HİMMETDEDE SPOR                                   16.00

12.09.2017  SALI                      ORGANİZE  STADI                                       SAAT

TALASGÜCÜ BLD.SPOR                       – KAFKASSPOR                                              12.00

MİMARSİNANSPOR                    – ATLETİKSPOR                                                     14.00

ERKİLET  SPOR                                   – BUĞDAYLISPOR                                              16.00

 

14.09.2017  PERŞEMBE             V.MUAMMER GÜLER STADI                          SAAT

KAFKASSPOR                                     – ERKİLET  SPOR                                                   10.00

BUĞDAYLISPOR                                 – ATLETİKSPOR                                                   12.00

K.SİNAN ŞİMŞEKSPOR              – MİMARSİNANSPOR                                              14.00

YAVUZSPOR                             – TALASGÜCÜ BLD.SPOR                                        16.00

14.09.2017  PERŞEMBE             MİMARSİNAN STADI                                    SAAT

ANADOLU YILDIZLARI            – HACILAR ERCİYES GENÇLİK                   12.00

GÜLTEPESPOR                                   – TOMARZA BLD.SPOR                              14.00

DEMİRSPOR                              – ŞEKERSPOR                                                        16.00

14.09.2017  PERŞEMBE             ORGANİZE  STADI                                       SAAT

DEVELİSPOR                             – ARGINCIKSPOR                                                   12.00

HİMMETDEDE SPOR                            – K.İDMANYURDU                                  14.00

GENÇLERBİRLİĞİ                      – YOLSPOR                                                               16.00

 

U-14 LİGİ  MÜSABAKA PROGRAMI

09.09.2017  CUMARTESİ           V.MUAMMER GÜLER STADI                           SAAT

ESEN MAKİNE BELSİNSPOR                 – BAROGÜCÜ                                                        12.00

K.SİNAN ŞİMŞEKSPOR                         -GÜLTEPESPOR                                                    14.00

DOĞA GENÇLİK                                  -ARGINCIK ESNAFSPOR                                         16.00

09.09.2017  CUMARTESİ           MİMARSİNAN STADI                                    SAAT

HİMMETDEDESPOR                    -ŞEKERSPOR                                                            12.00

ERCİYES İDMANGÜCÜ               -BAŞAKPINAR BLD.SPOR                                  14.00

DEMİRSPOR                              -HACILAR ERCİYES GENÇLİK                                  16.00

 

11.09.2017  PAZARTESİ            V.MUAMMER GÜLER STADI                           SAAT

ERKİLETSPOR                                    – ERCİYES İDMANGÜCÜ                                         12.00

HACILAR ERCİYES GENÇLİK       – HİMMETDEDESPOR                                             14.00

BAŞAKPINAR BLD.SPOR                       -DEMİRSPOR                                              16.00

11.09.2017  PAZARTESİ            MİMARSİNAN STADI                                    SAAT

ATLETİKSPOR                                     – K.SİNAN ŞİMŞEKSPOR                                         12.00

ARGINCIK ESNAFSPOR            – ESEN MAKİNE BELSİNSPOR                                  14.00

GÜLTEPESPOR                                   – DOĞA GENÇLİK                                                  16.00

 

13.09.2017  ÇARŞAMBA             V.MUAMMER GÜLER STADI                           SAAT

ŞEKERSPOR                              – HACILAR ERCİYES GENÇLİK                                 12.00

DEMİRSPOR                             – ERKİLET  SPOR                                                   14.00

HİMMETDEDESPOR                    – BAŞAKPINAR BLD.SPOR                                       16.00

13.09.2017  ÇARŞAMBA             MİMARSİNAN STADI                                    SAAT

BAROGÜCÜ                              – ARGINCIK ESNAFSPOR                                        12.00

DOĞA GENÇLİK                                  – ATLETİKSPOR                                                     14.00

ESEN MAKİNE BELSİNSPOR       – GÜLTEPESPOR                                                   16.00

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz