KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDEN HUZUREVİ SAKİNLERİNE AŞURE İKRAMI

KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDEN HUZUREVİ SAKİNLERİNE AŞURE İKRAMI

KOCASİNANLI MİLLİLER, REKORLARI ALT ÜST ETMEYE DEVAM EDİYOR

KOCASİNANLI MİLLİLER, REKORLARI ALT ÜST ETMEYE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR ÜZÜM TOPLADI, PEKMEZ KAYNATTI

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR ÜZÜM TOPLADI, PEKMEZ KAYNATTI

NİŞASTA BAZLI ŞEKER (NBŞ), İNSAN SAĞLIĞINI OLUMSUZ ETKİLİYOR

NİŞASTA BAZLI ŞEKER (NBŞ), İNSAN SAĞLIĞINI OLUMSUZ ETKİLİYOR

TSK’DA 700 KRİPTO ASKER ALARMI…

TSK’DA 700 KRİPTO ASKER ALARMI…

AMATÖRDE TRİBÜN OLAYLARINA KAMERA İLE TAKİP
AMATÖRDE TRİBÜN OLAYLARINA KAMERA İLE TAKİP

Kayseri’de yapımı tamamlanan iki futbol sahası 16 ayrı kamera ile takip edilecek Kayseri’de yapımı tamamlanan ve amatör takımların kullanacağı iki futbol sahası 16 kamera ile takip edilirken, 360 derece dönen sadece 4 kamera istenmeyen olaylara karşı tribünleri takip edecek. Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Erkilet Mahallesi’nde yaptırılan iki adet futbol sahası son […]

Kayseri’de yapımı tamamlanan iki futbol sahası 16 ayrı kamera ile takip edilecek
Kayseri’de yapımı tamamlanan ve amatör takımların kullanacağı iki futbol sahası 16 kamera ile takip edilirken, 360 derece dönen sadece 4 kamera istenmeyen olaylara karşı tribünleri takip edecek.
Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Erkilet Mahallesi’nde yaptırılan iki adet futbol sahası son teknolojiyi kullanması ile dikkatleri çekiyor. Daha önce tek saha bulunan toprak zemine sahip olan tesis Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü çalışmaları ile yeniden yapılandırıldı. Hazırlanan projede tek olan saha sayısı ikiye çıkarılırken, toprak zemin ise sentetik çim ile kaplandı. Ancak sahaları ilginç kılan ise amatör sahalarda ilkkez uygulanan kamera sistemi oldu. Tribün olaylarının önlenmesi için toplam dört kamera sadece tribünleri takip edecek. 360 Derece dönebilen kameralar 7/24 kayıtta olacak.
TESİSİN ÖZELLİKLERİ DİKKAT ÇEKİYOR
Yapımı tamamlanan ve Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü tarafından teslim alınan Erkilet Spor Tesisleri’nde her iki sahada 300 er kişilik tribün, toplamda 8 sporcu soyunma odası , 4 hakem soyunma odası, idari ofis, kafeterya, bay-bayan engelli tuvaletler, 1 adet kamera kontrol merkezi, 7/24 kayıtta olan 16 ayrı kamera, ayrıca tribünlerde çıkabilecek olası olayları görüntülemek üzere sadece tribünleri görüntülemek için 4 adet 360 derece dönebilen hareketli bulunuyor.
İLK MAÇ CUMARTESİ GÜNÜ OYNANACAK
Erkilet Sportesisleri’nde bulunan iki sentetik çim zeminli nizami futbol sahasında ilk resmi maçlar ise 14 Ekim Cumartesi günü oynanacak. Tesislerde yer alan 1 Nolu sahaya Kayseri futboluna önemli emekler veren Mehmet Karabacak Sahası ismi verilirken, 2 Nolu sahaya ise Abdullah Türktekin isimleri verildi. İki sahada Cumartesi günü U-15 Ligi’nde oynanacak Doğa Gençlikspor-Esenmakina Belsinspor ve Trabzon 3861spor-Barogücü maçları ile kapılarını ilk kez amatörlere açmış olacak. (Spor Servisi)

 

 

 

 

  • Etiketler

You must be logged in to post a comment.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz