SÜPER LİG KULÜPLERİNE ‘VAR’ EĞİTİMİ VERİLİYOR

SÜPER LİG KULÜPLERİNE ‘VAR’ EĞİTİMİ VERİLİYOR

MELİKGAZİ’DE ÖNCELİK; SERİ, GÜVENLİ VE AKIŞKAN ULAŞIM

MELİKGAZİ’DE ÖNCELİK; SERİ, GÜVENLİ VE AKIŞKAN ULAŞIM

PALANCIOĞLU YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

PALANCIOĞLU YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

ANILARLA YOLCULUK

ANILARLA YOLCULUK

İÇ ÇAMAŞIRINDA UYUŞTURUCU İLE YAKALANAN ZEHİR TACİRİNE 8 YIL 4 AY HAPİS

İÇ ÇAMAŞIRINDA UYUŞTURUCU İLE YAKALANAN ZEHİR TACİRİNE 8 YIL 4 AY HAPİS

ANNELER GÜNÜ….!

Anneler günü, anneleri anmak ve onurlandırmak amacı ile tüm dünyada farklı zamanlarda kutlanan özel bir gündür.
Milyonlarca kişinin heyecanla beklediği 2018 yılı anneler gününü kutlamaya kavuştuk. Hayatta en değerli varlığımız olan annelerimizi, yılın sadece bir gününde hatırlamak ve ilgilenmek kabul edilebilir bir durum değildir. Annelere ve babalara, yaşarken gösterilecek limitsiz hizmet, şahsımın vaz geçemeyeceği bir yaşam biçimidir. Anneler gününde, yılın annesini seçmek ve bir hediye verilmek üzere, BEKO tarafından mağazamız ERKAN TİCARET görevlendirilmiştir. Tarafımıza, uygulanması gereken prosedür anlatıldıktan sonra, Beko yöneticilerine ek bir şeyler daha yapmamız gerektiğini anlattım. Ancak bu ilave etkinliği biz istediğimiz gibi tasarlayacağız ve sizde eminim beğeneceksiniz dedik.
Uzun yıllardır insanlara keyifle kitap dağıttığımı, insanların okuma alışkanlığı kazanmalarına katkı sağladığımı ama bu defa daha dikkat çekici ve takdir toplayıcı değişik bir şey yapmam gerektiğini düşündüm. Yılın annesine, tespit edilen hediye takdim edildikten sonra, davetlilerin pasta yemesi ve meşrubat ikram edilmesi yeterli olmazdı. Anneler günü etkinliğine gelen ve mağazamızı gün boyu ziyaret eden insanlara, çam fidesi hediye etmemiz gerektiğine karar verdik.
Kayseri’deki orman bölge müdürlüğü yetkilileri ile iletişim kurduk, ücret mukabili bin adet çam fidesi anlaşması yaptık ve fideler mağazamıza geldi. 12 Mayıs günü çam fidesi bitmez bir kısmı kalırsa 14 Mayıs tarihinde açılışını yapacağımız, yeni konceptplus olarak dizayn edilmiş BEKO mağazamızın açılışında, açılışa katılan davetlilerimize takdim ederiz düşüncesini taşıdık ama ilginin yoğun olacağını düşünüyorum.
İnsanlar yaşarken bu dünyada dikili bir ağaçları, insanlığa ve doğaya katkıları olsun, bizlerde alışıla gelmiş klasik uygulamaları terk edelim istedik. Sevgili anneler ve babalar çocuklarınızı iyi yetiştirin, yaşlanınca hangi huzur evinde kalacağınıza onlar karar verecekler.

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Anneler günü, anneleri anmak ve onurlandırmak amacı ile tüm dünyada farklı zamanlarda kutlanan özel bir gündür. Milyonlarca kişinin heyecanla beklediği 2018 yılı anneler gününü kutlamaya kavuştuk. Hayatta en değerli varlığımız olan annelerimizi, yılın sadece bir gününde hatırlamak ve ilgilenmek kabul edilebilir bir durum değildir. Annelere ve babalara, yaşarken gösterilecek limitsiz hizmet, şahsımın vaz geçemeyeceği bir […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz