KARDEŞ KAL TÜRKİYE TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

KARDEŞ KAL TÜRKİYE TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

KAYSERİ’DE ‘NEVRUZ’ COŞKUSU

KAYSERİ’DE ‘NEVRUZ’ COŞKUSU

ÇİFTLİK BANK’TAN SONRA ‘RESTORAN BANK’ VURGUNU

ÇİFTLİK BANK’TAN SONRA ‘RESTORAN BANK’ VURGUNU

103’NCÜ YILINDA ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANILDI

103’NCÜ YILINDA ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANILDI

REGAİP KANDİLİ’NİZ MÜBAREK OLSUN !

REGAİP KANDİLİ’NİZ MÜBAREK OLSUN !

ARIK, “ADIM ADIM ADALETE YÜRÜYORUZ”
ARIK, “ADIM ADIM ADALETE YÜRÜYORUZ”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Enis Berberoğlu nezdinde tüm mağdurlar için yürüdüklerini belirterek, “Adaletin olmadığı yerde hiçbir şey olmaz. Bunun için Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun önderliğinde siyasallaşan adalet karşısında tüm mağdurlar için adım adım adalete yürüyoruz. Biz haklıyız, güçlüyüz ve kazanacağız” diye konuştu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun öncülüğünde 15 Haziran […]

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Enis Berberoğlu nezdinde tüm mağdurlar için yürüdüklerini belirterek, “Adaletin olmadığı yerde hiçbir şey olmaz. Bunun için Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun önderliğinde siyasallaşan adalet karşısında tüm mağdurlar için adım adım adalete yürüyoruz. Biz haklıyız, güçlüyüz ve kazanacağız” diye konuştu.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun öncülüğünde 15 Haziran 2016 tarihinde Ankara Güvenpark’ta başlayan Adalet Yürüyüşü tüm hızıyla devam ediyor. Yürüyüşün ikinci günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun öncülüğündeki yurttaşlar sabahın erken saatlerinde Ankara’dan İstanbul’a doğru harekete geçti. Adalet Yürüyüşü ile ilgili açıklamalarda bulunan CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, adaletsizlik karşısında demokratik tepkilerini sonuna kadar sürdüreceklerini ifade etti. Anayasa ihlal edilerek tutuklanan CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun bir sembol olduğunu belirten Arık, bu yürüyüşün siyasallaşan ve adalet dağıtmaktan çok, iktidarın silahı haline dönüşen adaletin tüm mağdurları için olduğunu söyledi. Adaletin olmadığı yerde hiçbir şeyin olmayacağını belirten Arık, “Türkiye’nin başına FETÖ belasını musallat eden AKP, bugün FETÖ ile mücadele adı altında binlerce mağdur yarattı. FETÖ’ye her istediğini verenler; kentleri FETÖ’ye parsel parsel satanlar; FETÖ ile yatıp FETÖ ile kalkanlar ellerini kollarını sallayarak gezerken, gazeteciler yaptıkları haberler nedeniyle hapse atılıyor. Bankaya para yatırdığı için kamu çalışanları işinden, ekmeğinden olurken, ömrü FETÖ ile geçmiş siyasilerin damatları sudan gerekçelerle serbest bırakılıyor. İşte bu ortamda, birçok AKP’linin bile yüreğini sızlatan adalet kavramının yeniden tesis edilmesi için Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun önderliğinde bir adalet yürüyüşü başlattık. Türkiye’nin tüm mağdurları için adım adım adalete yürüyoruz. Biz haklıyız, biz güçlüyüz ve biz kazanacağız” diye konuştu. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz