BÜYÜKŞEHİR TARİHİ ÇALIŞMALARA DESTEK VERİYOR

BÜYÜKŞEHİR TARİHİ ÇALIŞMALARA DESTEK VERİYOR

KAYSO AZERİ VE RUS MİSAFİRLERİ AĞIRLADI

KAYSO AZERİ VE RUS MİSAFİRLERİ AĞIRLADI

TERÖR ÖRGÜTÜ PROPAGANDASI YAPAN 6 KİŞİ TUTUKLANDI

TERÖR ÖRGÜTÜ PROPAGANDASI YAPAN 6 KİŞİ TUTUKLANDI

KARDEŞİNİ ÖLDÜREN CİNAYET ZANLISI: “BASİT ŞEYLER İÇİN KARDEŞ ÖLDÜRÜLMEZ”

KARDEŞİNİ ÖLDÜREN CİNAYET ZANLISI: “BASİT ŞEYLER İÇİN KARDEŞ ÖLDÜRÜLMEZ”

SUBAŞI MAHALLESİNDE CAMİ LOJMANI VE TAZİYE EVİ TEMELİ ATILDI

SUBAŞI MAHALLESİNDE CAMİ LOJMANI VE TAZİYE EVİ TEMELİ ATILDI

ARIK, “ADIM ADIM ADALETE YÜRÜYORUZ”
ARIK, “ADIM ADIM ADALETE YÜRÜYORUZ”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Enis Berberoğlu nezdinde tüm mağdurlar için yürüdüklerini belirterek, “Adaletin olmadığı yerde hiçbir şey olmaz. Bunun için Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun önderliğinde siyasallaşan adalet karşısında tüm mağdurlar için adım adım adalete yürüyoruz. Biz haklıyız, güçlüyüz ve kazanacağız” diye konuştu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun öncülüğünde 15 Haziran […]

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Enis Berberoğlu nezdinde tüm mağdurlar için yürüdüklerini belirterek, “Adaletin olmadığı yerde hiçbir şey olmaz. Bunun için Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun önderliğinde siyasallaşan adalet karşısında tüm mağdurlar için adım adım adalete yürüyoruz. Biz haklıyız, güçlüyüz ve kazanacağız” diye konuştu.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun öncülüğünde 15 Haziran 2016 tarihinde Ankara Güvenpark’ta başlayan Adalet Yürüyüşü tüm hızıyla devam ediyor. Yürüyüşün ikinci günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun öncülüğündeki yurttaşlar sabahın erken saatlerinde Ankara’dan İstanbul’a doğru harekete geçti. Adalet Yürüyüşü ile ilgili açıklamalarda bulunan CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, adaletsizlik karşısında demokratik tepkilerini sonuna kadar sürdüreceklerini ifade etti. Anayasa ihlal edilerek tutuklanan CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun bir sembol olduğunu belirten Arık, bu yürüyüşün siyasallaşan ve adalet dağıtmaktan çok, iktidarın silahı haline dönüşen adaletin tüm mağdurları için olduğunu söyledi. Adaletin olmadığı yerde hiçbir şeyin olmayacağını belirten Arık, “Türkiye’nin başına FETÖ belasını musallat eden AKP, bugün FETÖ ile mücadele adı altında binlerce mağdur yarattı. FETÖ’ye her istediğini verenler; kentleri FETÖ’ye parsel parsel satanlar; FETÖ ile yatıp FETÖ ile kalkanlar ellerini kollarını sallayarak gezerken, gazeteciler yaptıkları haberler nedeniyle hapse atılıyor. Bankaya para yatırdığı için kamu çalışanları işinden, ekmeğinden olurken, ömrü FETÖ ile geçmiş siyasilerin damatları sudan gerekçelerle serbest bırakılıyor. İşte bu ortamda, birçok AKP’linin bile yüreğini sızlatan adalet kavramının yeniden tesis edilmesi için Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun önderliğinde bir adalet yürüyüşü başlattık. Türkiye’nin tüm mağdurları için adım adım adalete yürüyoruz. Biz haklıyız, biz güçlüyüz ve biz kazanacağız” diye konuştu. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz