AGÜSPOR, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİNİ KOLAY GEÇTİ

AGÜSPOR, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİNİ KOLAY GEÇTİ

738602.TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NDAN.18.22.01.2018

738602.TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NDAN.18.22.01.2018

BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

İSMAİL TAMER: DÜNYADA SÖZÜ DİNLENEN BİR TÜRKİYE VAR

İSMAİL TAMER: DÜNYADA SÖZÜ DİNLENEN BİR TÜRKİYE VAR

KEPSAŞ’TAN YARIYIL TATİLİNDE ANLAMLI PROJE

KEPSAŞ’TAN YARIYIL TATİLİNDE ANLAMLI PROJE

ASİL TÜRK MİLLETİNE SELAM OLSUN!
  • BEYHANASMA
    • BEYHAN ASMA
    • BEYHANASMA@kayserihakimiyet2000.com
    • 29 Temmuz 2016 - 15:20:06

İradesine sahip çıkan, egemenliğini paylaşmayan bunu kasteden vatan hainlerine 7’sinden 70’ine kadar sokağa çıkarak vatanına, istikbaline sahip çıkan asil Türk Milletine selam olsun!
Milletin egemenliğini temsil eden, ona kast eden milletin düşmanları için kendisine verilen silahı, topu, mermiyi millete kusan hainlere lanet olsun. Demokrasi yolunda şahadet şerbeti içen bütün kahraman şehitlerimize rahmet olsun!
Allah bu milletin birlik ve beraberliğini daim eylesin. Bu duygu ve düşüncelerle iradesine, demokrasisine geleceğine sahip olan sizler gibi her bir ferdimize ve gelecekteki bu emanete sahip çıkan her bir Türk Milletine selam olsun!
Kıymetli Türk Milleti, halkın iradesine kast ederek hainliğe kalkışan, bu milletin kendisine verdiği emaneti haince kullanan üç beş hainin karşısında sıradağlar gibi durdunuz. Akşam saatlerinden itibaren bu memleketin her bir köşesinde, her bir kişisi; demokrasisine, iradesine, namusuna sahip çıktınız var olun, sağ olun!
Çocukların, kadınların, masum insanların demokrasiye sahip çıkmak yolundan sokağa çıkanların üzerine silah sıkanların, ateş açanların ne bu dünyada yeri var ne de öbür dünyada. Burada Türk milleti milli iradeye sahip çıkmanın çok mükemmel örneğini sergilemiştir. Bu birlik ve beraberlik oldukça hiçbir hain emeline ulaşamaz.

Güzel ülkemizin her bir ferdine, demokrasisine sahip çıkan 7’sinden 70’ ine selam olsun! Bu demokrasinin bayramıdır, milletin iradesine sahip çıkmasıdır ve Türk demokrasisinde yeni bir dönemin başlamasıdır.
Bu demokrasi nöbetinde, kutlu yürüyüşünde birbiri ile tek elde kenetlenen ay yıldızlı bayrağını coşkuyla sallayan asil Türk Milletine selam olsun!
Olmak istiyorsan dünyada mesut
Hakka, halka yarayacak bir iş tut
Çalıştır oğlunu, kızını okut
İnsan olmak için okumak gerek

Vatan bizim, ülke bizim, el bizim
Emin ol ki her çalışan kol bizim
Ay yıldızlı bayrak bizim, mal bizim
Söyle Veysel öğünerek, överek. (Âşık Veysel )

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz