BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, “KOCASİNAN’IN YEŞİL DOKUSUNU HER GEÇEN GÜN ARTIRIYORUZ”

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, “KOCASİNAN’IN YEŞİL DOKUSUNU HER GEÇEN GÜN ARTIRIYORUZ”

MHP ADAYLARI DSİ, TMO VE SÜHA TURİZMİ ZİYARET ETTİ

MHP ADAYLARI DSİ, TMO VE SÜHA TURİZMİ ZİYARET ETTİ

KAYSERİ’DE 952 BİN 629 KİŞİ SANDIK BAŞINA GİDECEK

KAYSERİ’DE 952 BİN 629 KİŞİ SANDIK BAŞINA GİDECEK

GAVREMOĞLU KONAĞI ONARILACAK

GAVREMOĞLU KONAĞI ONARILACAK

18 İŞADAMININ FETÖ’DEN YARGILANDIĞI DAVA ERTELENDİ

18 İŞADAMININ FETÖ’DEN YARGILANDIĞI DAVA ERTELENDİ

ASİL TÜRK MİLLETİNE SELAM OLSUN!
 • BEYHANASMA
  • BEYHAN ASMA
  • BEYHANASMA@kayserihakimiyet2000.com
  • 29 Temmuz 2016 - 15:20:06

İradesine sahip çıkan, egemenliğini paylaşmayan bunu kasteden vatan hainlerine 7’sinden 70’ine kadar sokağa çıkarak vatanına, istikbaline sahip çıkan asil Türk Milletine selam olsun!
Milletin egemenliğini temsil eden, ona kast eden milletin düşmanları için kendisine verilen silahı, topu, mermiyi millete kusan hainlere lanet olsun. Demokrasi yolunda şahadet şerbeti içen bütün kahraman şehitlerimize rahmet olsun!
Allah bu milletin birlik ve beraberliğini daim eylesin. Bu duygu ve düşüncelerle iradesine, demokrasisine geleceğine sahip olan sizler gibi her bir ferdimize ve gelecekteki bu emanete sahip çıkan her bir Türk Milletine selam olsun!
Kıymetli Türk Milleti, halkın iradesine kast ederek hainliğe kalkışan, bu milletin kendisine verdiği emaneti haince kullanan üç beş hainin karşısında sıradağlar gibi durdunuz. Akşam saatlerinden itibaren bu memleketin her bir köşesinde, her bir kişisi; demokrasisine, iradesine, namusuna sahip çıktınız var olun, sağ olun!
Çocukların, kadınların, masum insanların demokrasiye sahip çıkmak yolundan sokağa çıkanların üzerine silah sıkanların, ateş açanların ne bu dünyada yeri var ne de öbür dünyada. Burada Türk milleti milli iradeye sahip çıkmanın çok mükemmel örneğini sergilemiştir. Bu birlik ve beraberlik oldukça hiçbir hain emeline ulaşamaz.

Güzel ülkemizin her bir ferdine, demokrasisine sahip çıkan 7’sinden 70’ ine selam olsun! Bu demokrasinin bayramıdır, milletin iradesine sahip çıkmasıdır ve Türk demokrasisinde yeni bir dönemin başlamasıdır.
Bu demokrasi nöbetinde, kutlu yürüyüşünde birbiri ile tek elde kenetlenen ay yıldızlı bayrağını coşkuyla sallayan asil Türk Milletine selam olsun!
Olmak istiyorsan dünyada mesut
Hakka, halka yarayacak bir iş tut
Çalıştır oğlunu, kızını okut
İnsan olmak için okumak gerek

Vatan bizim, ülke bizim, el bizim
Emin ol ki her çalışan kol bizim
Ay yıldızlı bayrak bizim, mal bizim
Söyle Veysel öğünerek, överek. (Âşık Veysel )

 • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz