Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti. Ziyarette ülke ekonomisi üzerine karşılıklı ve 9 Şubat Cumartesi günü yapılacak olan Kültepe Ekonomi Zirvesi üzerine karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
ASKON Genel Başkanı Orhan Aydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaretinde ASKON öncülüğünde yapılacak olan Kültepe Ekonomi Zirvesi hakkında bilgi verdi. Aydın, Başkan Çelik’i de Ekonomi Zirvesi’ne davet etti.
Genel kurulları sonrası oluşan yeni yönetimle yoğun bir çalışma dönemine girdiklerini ifade eden ASKON Başkanı Aydın, Kültepe zirvesinden bahsederek Kültepe’nin ülkemiz açısından önemli olduğunu söyledi. Zirvede ihracat, savunma sanayi gibi konuları ele alacaklarını belirten Orhan Aydın, ASKON olarak sosyal konulara da eğildiklerini ve Cumhurbaşkanımızın da dile getirdiği beyin göçünü önlemeye yönelik çalışmalar yaptıklarını kaydetti.

ASKON üyeleri Başkan Çelik’i ziyaret etti

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti. Ziyarette ülke ekonomisi üzerine karşılıklı ve 9 Şubat Cumartesi günü yapılacak olan Kültepe Ekonomi Zirvesi üzerine karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. ASKON Genel Başkanı Orhan Aydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaretinde ASKON öncülüğünde yapılacak […]

09 Şubat 2019 'da eklendi ve 35 kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA