YEMLİHA YOLU’NU KULLANAN SÜRÜCÜLERE UYARI

YEMLİHA YOLU’NU KULLANAN SÜRÜCÜLERE UYARI

BAĞLAMIŞ, “ AMACIMIZ ŞEHRİMİZE VE ÜLKEMİZE HİZMET ETMEK”

BAĞLAMIŞ, “ AMACIMIZ ŞEHRİMİZE VE ÜLKEMİZE HİZMET ETMEK”

YOL ÇİZGİLERİ MELİKGAZİ BELEDİYESİNCE YAPILIYOR

YOL ÇİZGİLERİ MELİKGAZİ BELEDİYESİNCE YAPILIYOR

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU

ERÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 4 BÖLÜMDEN 500 ÖĞRENCİ MEZUN OLDU

ERÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 4 BÖLÜMDEN 500 ÖĞRENCİ MEZUN OLDU

ATA YURDUMUZ DOĞU TÜRKİSTAN’A SELAM OLSUN (1)
  • OSMANİKİNCİ
    • OSMAN İKİNCİ
    • osmanikinci@kayserihakimiyet2000.com
    • 7 Temmuz 2017 - 11:01:16

Doğu Türkistan, Çin de bulunan ve Türklerin ata yurdu olan bir coğrafyadır. Doğu Türkistan da 45.000.000 müslüman Uygur Türkleri yaşamaktadır.
Bu yiğit insanlara Çin’in zulmüne direnen ve kendi değerlerinden asla taviz veremeyen Uygur Türklerine binlerce selam olsun.
Şu mübarek Ramazan günü Çin, işgal etmiş olduğu Doğu Türkistan da Uygurlara resmi ve kasıtlı baskılar yaparak; oruç tutmayı yasaklamış, camilere gitmeyi yasaklamış oruç tutan varsa zorla bozdurulmuş yani her türlü ibadeti resmen yasaklamıştır. Üniversite de okuyan öğrencinin oruç tuttuğu tespit edilmişse mezuniyetten sonra diplomaları verilmemiştir. Özellikle öğrencilere ve öğretmenlere herhangi bir dine inanmamaları öğretilmekte hatta oruç tutma bile kesinlikle yasaklanmakta tespit edilen varsa cezalandırılmaktadır.
Çin, Doğu Türkistan’ı “terörle mücadele alanı” ilan etmiş ve bir yıl sürecek operasyon süreci başlatmış. Doğu Türkistan da hak ve özgürlük isteyen en küçük kıpırdamaları bile “terör” olarak ilan edip ezeceğini ilan etmiştir. Bu tür konulardan yargılananlar kamuoyundan ve basından gizli tutulmakta, göz altına alınan binlerce tutukludan ve kayıplardan söz edilmemektedir. Aynı zamanda Çin, Doğu Türkistan da müslüman Uygur Türklerine açıktan soykırımı yapmakta ve asimile çalışmlarını acımasızca sürdürmektedir.
ANTALYA, BURDUR VE ISPARTA’DAKİ 100 MERMER OCAĞI ÇİN’Lİ ŞİRKETLERİN ELİNE GEÇTİ NİĞDE İSE ÇİN’İN ÜRETİM ÜSSÜ OLDU
Üç ilimizin 100 den fazla mermer ocakları Çin’li firmalara satıldı. Bu da yetmiyormuş gibi Niğde’nin Bor ilçesinde bulunan bor madenlerinin işlenmesi Çinlilere verilmiş ve bu şirketler Niğde’yi kendilerine bir üs olarak seçmiş bulunmaktadırlar. buraya 2015’e kadar 200 fabrika kuracaklarını, “Bor’un, Çin’in en meşhur ticaret merkezi olacağı” Çinliler tarafından vurgulanmıştır. Çin,müslüman Uygur Türk kardeşlerimizi imha ederken Türkiye , kapılarını sonuna kadar Çin’e açıyor, ticaret hacmini günden güne artırıyor ve binlerce Çin malı, milyarlarca dolarlar verilerek alınıyor ve ülkemizin her tarafından para kazanma imkanlarına fırsatlar veriliyor diğer taraftan Afşin- Elbistan sahasında 12 milyar dolarlık Çin yatırımından söz edilebiliyor. Tükiye, Çin’den yaptığı ithalatına her kalem malı almayı ilave ederek Türkiye’yi adeta Çin’e göbeğinden bağlamaktadır. (DEVAM EDECEK)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz