Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

ATAŞ: MEMLEKETİN BEKA DEĞİL, MEMLEKETİN ÇOCUKLARININ İŞSİZLİK VE GEÇİM BEKASI SORUNU VAR

Bu haber 23 Mart 2019 - 16:03 'de eklendi ve 18 kez görüntülendi.
ATAŞ: MEMLEKETİN BEKA DEĞİL, MEMLEKETİN ÇOCUKLARININ İŞSİZLİK VE GEÇİM BEKASI SORUNU VAR

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dursun Ataş, seçmen irtibat ofisinin açılışında yaptığı konuşmada, “Memleketin beka değil, memleketin çocuklarının işsizlik ve geçim bekası sorunu var” dedi.
İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dursun Ataş’ın İldem Seçmen İrtibat Bürosu açıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından bir konuşma yapan İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dursun Ataş, “Biz yerel seçime gidiyoruz. Vatandaşlarımız 31 Mart’ta mahallelerinde kendilerine hizmet getirecek muhtarları, meclis üyelerini ve belediye başkanlarını seçecek. Bu insanlarda gelip sizlere projelerini anlatacak. Yaptıklarını ve yapamadıklarını anlatacak. Bundan sonra ne yapacaklarını anlatacak. Sizlerde buna göre bakıp oy vereceksiniz. Maalesef bunları anlatamadıkları için bir beka meselesi deyip ortaya çıktılar” dedi.
Ataş, konuşmasını şöyle tamamladı:
“25 senedir bu memlekette aynı zihniyet büyükşehir belediyesini yönetiyor. Her seferinde ‘Belediye iktidardan olmazsa sizlere hizmet gelmez’ deyip seçime gittiler. 2014’te de ‘Vizyon kent Kayseri’ diyerek sizlerden yüzde 60’larda oy aldılar. Bugün geldiğimiz noktada ortada ne vizyon kent var ne sorunlarını halletmiş bir kent var ne de işsizlik sorununu halletmiş bir Kayseri var. Memlekette işsizlik sorunu var. Memlekette geçim sorunu var. Bugün pazara giremiyorlar. Memleketin beka değil, memleketin çocuklarının işsizlik ve geçim bekası sorunu var.”
Konuşmaların ardından seçmen irtibat bürosunun açılışı gerçekleştirildi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA