Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ’NDEN ŞEHİTLİK ZİYARETİ

Bu haber 14 Kasım 2018 - 11:16 'de eklendi ve 45 kez görüntülendi.
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ’NDEN ŞEHİTLİK ZİYARETİ

Atatürkçü Düşünce Derneği’nden Şehitlik Ziyareti.

Kayseri Atatürkçü Düşünce Derneği Gençlik Kolları üyeleri,10 kasım etkinlikleri kapsamında saat 09.05 Cumhuriyet Meydanı’ndaki resmi törene katıldıktan sonra Kayseri Hava Şehitliği’ni ziyarette bulunup şehitlerimizin kabirleri başında şehitlerimizi andılar  ve karanfil bırakarak onlar unutmadıklarını bir kere daha gösterdiler.

Bu davranışları ile Ulu Önder Atatürk’ün izinde olduklarını bir kere daha dosta düşmana gösteren dernek üyeleri,bu faaliyetlerindeki amaçlarını şöyle açıkladılar:”Bizler Atatürkçü Düşünce Derneği Kayseri şubesi üyeleri olarak bugün burada şehitlerimizi bir kere daha rahmetle anıyoruz.Onlar olmasaydı bizler bu ülkede bu kadar rahat ve bağımsızlık içinde yaşayamazdık.Bu vatan onların sayesinde ayakta durmaktadır.Şairin de dediği gibi “Bastığın yerleri toprak diyerek geçme tanı,düşün altındaki binlerce kefensiz yatanı diyerek saygıdeğer şehitlerimizi bu anlamlı günde bir kere daha rahmetle anıyoruz.” dediler ve grup üyeleri daha sonra yeni şehitler verilmesin diyerekten şehitlikten ayrıldılar.HAYRETTİN DOĞAN

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA