Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

AVUKAT AHMET ULUCAN İLK-ORTAOKULU AŞURE GÜNÜ VE KAN BAĞIŞI ETKİNLİĞİ

Bu haber 03 Ekim 2018 - 12:03 'de eklendi ve 177 kez görüntülendi.
AVUKAT AHMET ULUCAN İLK-ORTAOKULU AŞURE GÜNÜ VE KAN BAĞIŞI ETKİNLİĞİ

Türk Kızılayı Kayseri şubesinin katkılarıyla Avukat Ahmet Ulucan İlk-Orta okulunda aşure günü etkinliği düzenlendi.

Aşure Gününe Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk, Kayseri Kızılay Şubesi Başkanı Ayhan Uzandaç,İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Osman Şekerci, Şahin Kanat, çok sayıda okul müdürü, öğrencilerimiz ve velilerimiz katıldı.

Okul müdürü Hakan Yüksel katkılarından dolayı Kızılay Kayseri şubesine okulu ve öğrencileri adına teşekkür ederek öğrencilerimizin yardımlaşma ve dayanışma konusunda bilinçlenmesi için yapılan etkinliğin çok etkili olacağını belirtti.

Etkinlikte okulumuza adını veren Avukat Ahmet Ulucan için okulumuz öğrencisi tarafından kuranı kerim okutuldu.

Etkinlik sonunda okulumuz personeli ve gönüllü velilerimizden kan bağışı alındı.

ÖRNEK OKUL… ÖRNEK UYGULAMA

Avukat Ahmet Ulucan İlk-Orta okulu örnek uygulamaları ile dikkat çekiyor, beğeni topluyor.

Her yıl gerçekleştirdiği başarılı etkinlikler ile dikkat çeken okul son olarak Türk Kızılayı Kayseri şubesinin katkılarıyla gerçekleştirdiği Aşure Gününde Kan bağışı yaparak örnek oldu.

Kayseri Kızılay Şubesi Başkanı Ayhan Uzandaç başta Okul müdürü Hakan Yüksel olmak üzere etkinlik kapsamında emeği geçen herkese teşekkür ederek bu tür faaliyetlerin diğer okullar içinde örnek olmasını temennisinde bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk’te bu tür etkinliklerin anlam ve önemine dikkat çekerek, katılımcılara ve ev sahibi Avukat Ahmet Ulucan İlk-Orta okulu ailesine teşekkür ederek başarımlı organizasyon için kutladı. MEHMET ALP CENGİZ

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER