Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

AYDIN KALKAN: SEÇİMLERDEN BÜYÜK BİR ZAFERLE ÇIKTIK

Bu haber 09 Ekim 2018 - 12:56 'de eklendi ve 43 kez görüntülendi.
AYDIN KALKAN: SEÇİMLERDEN BÜYÜK BİR ZAFERLE ÇIKTIK

Eğitim Bir Sen Kayseri 1 Nolu Şubede delege ve ilçe yönetimi seçimleri tamamlandı. 5 Ekim’de Melikgazi ilçesinde, 6 Ekim’de diğer ilçelerde demokrasi şöleni havasında geçen seçimler mevcut yönetimin zaferiyle sonuçlandı. Eğitim Bir Sen Kayseri 1 nolu Şube Başkanı Aydın Kalkan, Konuyla ilgi şu açıklamaları yaptı. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Kayseri’de de 9800 üyenin yaklaşık yüzde 70’i seçimlerde oy kullandı. Oy kullanan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Seçim sonuçları yönetimimizin faaliyetlerinin desteklendiği anlamına gelmektedir, ifadelerini kullandı.

Aydın Kalkan, seçimlerde 150 delege seçildi, 82 delegeliği bizim listelerimizden gösterilen adaylar kazandı, fakat bizler seçilen tüm arkadaşlarımızla görüşmelere başladık. Farklı listelerden seçilen delegelerimizin de desteklerini alacağımızdan eminim. Mevcut yönetim kurulu ve disiplin kurulu üyeleri doğal delege durumundalar. Doğal delegelerimizle birlikte 95 civarında delegemizin şu an itibarı ile bizlere açık destekleri mevcut. Görüşmelerimiz neticesinde bu sayının 100’ün üzerine çıkacağını düşünüyoruz, dedi.

Aydın kalkan, Kayseri Eğitim Bir Sen şehirde marka olmuştur, sendikamızın STK’lar içerinde bir ağırlığı bulunmaktadır. Türkiye’deki diğer şubeler arasında çalışmalarıyla ilk sıralarda yer almaktadır. Son dört yılda 3500’ün üzerinde yeni üye kaydettik. Özlük ve özgürlük mücadelesinde yüzlerce kazanıma imza attık. Kayseri’de 1000 civarında eğitim kurumu bulunmaktadır, her öğretmen odasında ayak izlerimiz, nefeslerimiz, samimiyetimiz ve mücadelemiz bulunmaktadır, ifadelerini kullandı.

Aydın Kalkan, 17 Kasım’da yapılacak olan şube başkanlığı seçimlerini kazanarak yola devam edeceklerini tüm üyelerin dua ve destekleri ile Eğitim Bir Sen’i zirvelerden zirvelere taşıyacaklarını sözlerine ekledi. (Kurum Haber) 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER