Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

AYDINLIK EVLERE AİLE SAĞLIK MERKEZİ

Bu haber 08 Ekim 2018 - 13:43 'de eklendi ve 46 kez görüntülendi.
AYDINLIK EVLERE AİLE SAĞLIK MERKEZİ

Daha büyük ve kapsamlı bir sağlık merkezi için.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, daha büyük ve kapsamlı inşa edileceğinden dolayı Aydınlıkevler Sağlık ocağının yıkımının gerçekleştirildiğini söyledi.

Aydınlıkevler Mahallesine inşa edilecek olan AYDINLIKEVLER AİLE SAĞLIK MERKEZİ için eski yapının yıkıldığını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç “Melikgazi Belediyemiz ile hayırsever hemşerimiz ile ortaklaşa yapılacak olan AYDINLIKEVLER AİLE SAĞLIK MERKEZİ iki kat üzerinden yapılacak olup 1220 m2 kapalı inşa edilecektir. Aydınlıkevler Aile Sağlık Merkezinde 9 hekim görev alacak olup laboratuar ve eğitim salonları bulunmaktadır. Melikgazi Belediyesi olarak biz de özellikle sağlık alanında yaptığımız yatırımlar ile hayırsever belediyeyiz. Bununla da gurur duyuyoruz. Vatandaşlarımızın huzur ve mutluluğu için ‘Her iş bizim işimiz’ anlayışı hareketiyle çalışıyoruz” dedi.

Başkan Memduh Büyükkılıç Belediye ve hayırsever ortaklaşa yapılacak AYDINLIKEVLER AİLE SAĞLIK MERKEZİ’NİN düzenlenecek tören ile temelinin atılacağını sözlerine ekledi.(Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER