googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

BAKAN KURUM TEŞEKKÜR EDEREK AYRILDI

Bu haber 03 Şubat 2019 - 14:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.
BAKAN KURUM TEŞEKKÜR EDEREK AYRILDI

Bir dizi ziyaretler için şehrimize gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ak Parti İl Başkanlığını da ziyaret etti.  Ziyaret sırasında Ak Parti İl Başkanlığında özel deftere bir yazı kaleme alan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ‘’özellikle yapılan yatırımlar ve çevreye duyarlı iş birliği içerisindeki il başkanımız ve belediye başkanlarımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’’ dedi.

Daha sonra Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Memduh Büyükkılç tarafından Bakan Kurum’a el dokuma Yahyalı seccadesi hediye edildi.

Bakan Kurum daha sonra il başkan yardımcıları ve il başkanlığı yöneticilerine bir konuşma yaptı. Programda bir açıklama yapan Ak Parti İL Başkanı Şaban Çopuroğlu; Sayın Bakanımızın Kayseri’ye ziyaretleri ile birlikte bereketli bir gün yaşadık. Sayın Bakanımız sahada inceleme fırsatıda buldu yapılan yatırımlar ve çalışmaları. Devam eden projeler ve hedeflerimiz ile ilgili istişarelerde bulunduk Dedi.

Önceki Dönem Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Kayseri Milletvekili Taner Yıldız da; Sayın Bakanımız Kayseri de yapılacak yatırımları yerinde inceleyerek karar verecek ekibi ile bura bulunması sebebi ile kendisine çok teşekkür ediyorum dedi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’da; Bugün gerçekten Kayseri’de olmaktan çok büyük bir memnuniyet duydum. Burada şehrin geleceği için yapılması gerekenleri bizzat giderek gördük. Mutlu ve huzurlu bir şekilde buradan ayrılacağım. Şehrin geleceği adına ve vatandaşlarımızın yaşam şartlarını yükseltmek adına Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı manifesto çerçevesinde Millet Bahçesinden, kentsel dönüşüme, atık su, yağmur suyu, düzenli depolama, şehir ile ilgili, yaşam ile ilgili yapılması gereken her şeyi yapacağımız planlama çerçevesinde öncelik sırasına göre yapmaya gayret göstereceğiz. Bu noktada Kayseri gerçekten marka şehir. Kayseri’nin bu safhaya gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Yapılacak işlerin Ankara’da takipçisi olacağız.

Bir teşekkürde Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Çelik başkanımıza olacak. 4 yıllık süreçte vatandaşlarımızın yaşam kalitesini ve daha yaşanabilir bir çevre düzenlemesi yapılması adına ve bu şehre çok katkıları oldu. Aynı zamanda il başkanlığından Melikgazi Belediye Başkanlığına şimdide Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız olan Memduh Büyükkılıç a da ayrıyeten teşekkür ediyorum. Biz Kayserinin yanındayız. Kayseri’ye verilecek her türlü desteği vereceğimizi belirtiyor. Var gücümüzle çalışıp önce millet önce memleket diyerek tüm Kayseri de Ak Belediyeciliği bir kez daha anlatacağımıza inanıyorum. Bu vesile ile 31 Martta seçime katılacak ve katkı verecek teşkilatlarımıza ve çalışanlarına şimdiden Allah kolaylık versin diyorum.” dedi.(Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER