Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

BAKAN YARDIMCISI GÜVEN’DEN VALİ GÜNAYDIN’A ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ 

Bu haber 24 Kasım 2018 - 14:06 'de eklendi ve 16 kez görüntülendi.
BAKAN YARDIMCISI GÜVEN’DEN VALİ GÜNAYDIN’A ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ 

Sağlık Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Muhammed Güven, Vali Şehmus Günaydın’a ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. 
Valilik makamında gerçekleşen ziyarette, duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Günaydın, “Bakanımıza öncelikle hoş geldin diyorum. Ayrıca hayırlı olsun, kendileri de yeni göreve başladı. Daha önce Kayseri’de görev yapması münasebetiyle kendisini Kayserili olarak kabul ediyoruz. İlimizle ilgili bütün konularda bize yardım ve destek olacağını çok iyi biliyoruz” ifadelerini kullandı. 
Sağlık Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Güven de, 28 yıl boyunca Kayseri’de hizmet ettiğini, özellikle sağlık alanında kentin tüm ihtiyaçları konusunda ellerinden geleni yapacaklarını ifade ederek; “28 yıl Kayseri’de hizmet edince bir ayağımız mutlaka burada oluyor. Kendimizi Kayserili olarak görüyoruz. Kayseri’nin de gelişimi ve özellikle sağlık alanındaki ihtiyaçları konusunda mutlaka elimizden geleni yapacağız. Bütün eşimiz, dostumuz, arkadaşımız burada. 28 yıl emek verdiğimiz üniversite burada. O yüzden elimizi ve ayağımızı Kayseri’den çekmek olmaz. Zaman zaman böyle ziyaretlerimiz olacak. Gıyaben biliyoruz, çok değerli ve başarılı bir valimiz. Kayseri için çok önemli katkılar sağlayacağını düşünüyoruz. Kayseri’de genellikle bir huzur ortamı olur. Bunun devam edeceğinden zaten eminiz. biz de gerek valiliğin, gerek belediyenin, gerekse diğer kurumların herhangi bir ihtiyacı olduğunda mutlaka yanlarında yer alacağız” diye konuştu.
(Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA