SÜPER LİG KULÜPLERİNE ‘VAR’ EĞİTİMİ VERİLİYOR

SÜPER LİG KULÜPLERİNE ‘VAR’ EĞİTİMİ VERİLİYOR

MELİKGAZİ’DE ÖNCELİK; SERİ, GÜVENLİ VE AKIŞKAN ULAŞIM

MELİKGAZİ’DE ÖNCELİK; SERİ, GÜVENLİ VE AKIŞKAN ULAŞIM

PALANCIOĞLU YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

PALANCIOĞLU YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

ANILARLA YOLCULUK

ANILARLA YOLCULUK

İÇ ÇAMAŞIRINDA UYUŞTURUCU İLE YAKALANAN ZEHİR TACİRİNE 8 YIL 4 AY HAPİS

İÇ ÇAMAŞIRINDA UYUŞTURUCU İLE YAKALANAN ZEHİR TACİRİNE 8 YIL 4 AY HAPİS

BAKAN YILDIZ YENİ, YILI MADEN OCAĞINDA GEÇİRDİ

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, 2015 yılına Bartın’da maden ocağında girdi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Bartın’ın Amasra ilçesinde bulunan TTK’ya ait maden ocağında eksi 250 kodunda işçilerle yemek yedi.

Bakan Yıldız, 2015 yılının tüm madenciler için hayırlar getirmesi diledi. Bakan Taner Yıldız kuyu başında maden ocağına girmeden önce gaz maskesi ve diğer ekipmanlarla ilgili yetkililerden bilgi aldı. Bakan Yıldız daha sonra işçi asansörüyle eksi 250 koduna indi.

Maden ocağına inen Bakan Yıldız ve beraberindekiler fayton vagon sistemiyle yaklaşık 2,5 kilometre yolculuk yaptı. Daha sonra Bakan Yıldız ve beraberindekiler 500 metre yürüyerek mekanize sistemle çalışan kömür damarında inceleme yaptı. Bakan Yıldız ve beraberindekiler yürüyerek başka bir galeriye geçerek, madende hazırlanan sofrada madencilerle yemek yedi. Bakan Yıldız, yemekten sonra maden işçileriyle uzun uzun sohbet etti. Bakan Yıldız maden ocağında sevdiği kızın kendisine verilmediğini öğrendiği Eyüp Doğan adlı maden işçisiyle yakından ilgilendi. Bakan Yıldız, Milletvekili Yılmaz Tunç’a maden işçisine aracı olmasını istedi. Bakan Yıldız, GMİS yönetimi ve madencilerin çalışma saatleri konusundaki taleplerini dinledi. Bakan Yıldız ve beraberindekiler madende 2,5 saatlik ziyaretten sonra yer üstüne çıktı.

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, 2015 yılına Bartın’da maden ocağında girdi. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Bartın’ın Amasra ilçesinde bulunan TTK’ya ait maden ocağında eksi 250 kodunda işçilerle yemek yedi. Bakan Yıldız, 2015 yılının tüm madenciler için hayırlar getirmesi diledi. Bakan Taner Yıldız kuyu başında maden ocağına girmeden önce gaz maskesi […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz