YEMLİHA YOLU’NU KULLANAN SÜRÜCÜLERE UYARI

YEMLİHA YOLU’NU KULLANAN SÜRÜCÜLERE UYARI

BAĞLAMIŞ, “ AMACIMIZ ŞEHRİMİZE VE ÜLKEMİZE HİZMET ETMEK”

BAĞLAMIŞ, “ AMACIMIZ ŞEHRİMİZE VE ÜLKEMİZE HİZMET ETMEK”

YOL ÇİZGİLERİ MELİKGAZİ BELEDİYESİNCE YAPILIYOR

YOL ÇİZGİLERİ MELİKGAZİ BELEDİYESİNCE YAPILIYOR

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU

ERÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 4 BÖLÜMDEN 500 ÖĞRENCİ MEZUN OLDU

ERÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 4 BÖLÜMDEN 500 ÖĞRENCİ MEZUN OLDU

BANA YAPILAN HAKSIZLIK GİDERİLMEMİŞTİR.
  • SÜLEYMANKOCABAŞ
    • SÜLEYMAN KOCABAŞ
    • suleymankocabas@kayserihakimiyet2000.com
    • 17 Ekim 2017 - 14:11:13

14-22 Ekim 2017 tarihleri arasında Kayseri Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği kitap fuarına yaptığım müracaatlara cevap verilmemiş, fuara alınmamıştım. Bunu gerek facebook sayfamda düştüğüm protesto notumla ve gerekse Kayseri Hakimiyet Gazetesinin bir köşe yazarı olarak 14 Ekim 2017 tarihinde yazılı olarak protesto etmiştim.

Protestoma katılan dostlarıma teşekkür ederim. Bütün bunlara rağmen hakkımda yapılan haksızlık giderilmemiş büyük bir ilgisizlik ve vurdumduymazlıkla karşı karşıya kalmış olmakla da teessür içindeyim. Tek güvencem Allah’a ve halkıma dayanmak arzusuyla bana destek çıkan Facebook dostlarıma teşekkür eder. Bunların aşağıdaki ifadelerini aynen paylaşırım.

PROTESTO

14-22 Ekim 2017 tarihleri arasından Kayseri’de düzenlenen kitap fuarına gerek fuar şirketi ve gerekse Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne yaptığım 3-5 M2 lik stand müracaatım kabul edilmemiş fuarda bana yer verilmemiş müracaatlarıma cevap verme lütfunda bile bulunulmamıştır.

Kayseri’de doğup büyüyen Kayseri’de ikamet eden, kitaplarını Kayseri’de yazan, bastıran ve dağıtımını buradan yapan Kayserili bir yazara Kayseri’de düzenlenen bu kitap fuarında yer verilmemiş olmas…ı hiç şık olmamıştır.

Üstelik, 50 yıldan beri Osmanlı ve Türkiye Cumhuriyeti tarihi üzerine 80 kitabı, dergilerde yayınlanan makaleleri ve gazetelerdeki köşe yazılarıyla milletimize milli ve manevi doğruları ve gerçek tarihi öğretmeye günümüzde Necip Fazıl Kısakürek ve Mehmet Akif Ersoy misyonuyla bu milleti uyandırmaya çalışan bir yazara yer verilmeyecekte kime verilecektir?

Böyle büyük bir misyonu üstlenmiş milletimizi bilinçlendirmiş ve uyanması için çırpınan ve didenen bir yazarın bu fuarda yer almamasının milletimizin düşmanlarına bilerek veya bilmeyerek hizmet anlamına gelip gelmediğini siz değerli okuyucularımın takdirine bırakıyor fuara alınmamış olmamı PROTESTO EDİYORUM.

Beni seven dostlarımı bu protestoya katılmaya davet ediyorum.

Süleyman KOCABAS

Araştirmaci-yazar yayınevi sahibi.

 

Abdurahman Zeynel Süleyman Beye karşı yapılan haksızlığı bende pretosto ediyorum.

 

Sadık Tekkuş YERLİ YAZARLARA DEĞER VERMEYENLERİ BENDE PROTESTO EDİYORUM.

 

Salih Akarçay Ben protesto etmiyorum engel olanları lanetliyorum

 

TC Abdullah Sari Yuh olsun onlara.

Mehmet Mutluoğlu Kayseri Belediyesi’ni ve fuar düzenleyicilerini ülkemizin önemli tarihçisi ve fikir adamına sahip çıkma noktasında daha titiz ve dikkatli olmaya çağırıyor; yaptıkları yanlışı derhal düzeltmelerini istirham ediyorum.

 

Nihat Tp Hocam bende protesto ediyom Valiye çık hocam

 

Yaşar Elden Süleyman bey size yapılan bu uygulama üzüzcü… bu durum Kayseri’de kültü

 

Mehmet Mutluoğlu Kültür bakanını arayınız lütfen hocam.

 

Yaşar Elden ve sanatın neden gelişmediğinin bir göstergesi olduğu gibi… Kayseri’de sanatın ve sanatçının yerinide ortaya koyuyor… Ben bu güne kadar.. Kayseri Büyükşehir Belediyesinin tertiplediği hiçbir toplantı, istişare ve benzeri organizasyonlarda davet alm…

 

Erdal Mercan Böyle bir yazara yapılan büyük terbiyesizlik tarih yazımında büyük emek sarf etmiş birisine yapılacak bir şey değildir bu .

 

Mehmet Akpinar KAYSERİ BELEDİYESİ’ NE VE FUAR DŪZENLEYİCİLERİNİ VATANIMIZIN ÖNEMLİ TARİHÇİSİ VE FİKİR ADAMINA SAHİP ÇIKMASINI BEKLİYOR.YANLIŞLIĞIN DERHAL DŪZELTİLMESİNİ TALEP EDİYORUM.

 

Nazim Yılmaz Hocam sende aklı karışık firildak yalaka aka kara karaya ak diyen a. K.p.zihniyetinde
Olsaydın verirler di ama boş ver zaten onların. Gerçekleri öğrenme düşünceleri yok onun için herşey de zirbaliyorlar üzülme hocam doģrunun yardımcısı allah.c.c.hu selamlar.

 

Ömer Karataş Meyve veren agaç taslanırmış, hocam. Sizi Osmaniye’de fuarda tanımıştım. Ve Türkiye’de birçok fuara katılmaya çalıştıgınızı görüyorum. Bu yaşınıza ragmen büyük emek sarfediyorsunuz. Sizi Kayseri fuarında şeref konugu yapmaları gerekirken yaptıkları hiç yakışmamış.

 

Yar Ali Kafkas Muhterem Süleyman kardeşim, medeniyet iddiası olan, kültürümüze önem verdiğini söyleyen bir partinin ki; günümüzde insanlarımızın, çarpıtılmış tarih ve kültür bilgileri ile karıştırılmış aklının gerçek bilgilere ihtiyacının çok fazla olduğu ortada iken…

 

Selçuk Daşdan Süleyman abi ülkemizin her köşesindeki fuarlara bizzat kendisi kendi kitapları ile standa kendisi bizzat bulunarak katılmıştır yıllarca biz şahidiz. Bütün fuarlarda kendisine yer verilirken Kayserimiz de yer verilmemesi yazık . Acaba kabul edilenlerin farkı nedir . Biz yıllardır kitap fuarlarına katılıyoruz malesef yazık .

 

Mikdat Güzel Bunu yapanlara özür ve telafi fırsatı verilmeli. Bunu değerlendiremiyorlar ise tüm ithamları hakettiklerini haykırmalı. Niyet tesbiti ve keyfiyetin tarihe tescili için.

 

Hakan Topak Duvarımda paylaştım.

 

Riza Guler Yazıklar olsun.

 

Mehmet Karakaş Bu yapılan bilime ışık tutan yazara saygısızlık .Kayseri belediye başkanı porosto ediyoruz .Sayın yazar süleyman Kocabaş. A yer verilmelidir

Turgut Yildizan Ben de protesto ediyorum Süleyman Bey.

 

Fevzi Arık Politik bir oyun başka izahı yok.

 

Mehmet Tutar İnanılması zor bir hata. Kitap fuarında yazarlara yer verilmeyecekte davulculara mı yer verilecek? Mustafa çelik Başkanın bu yanlışlığı düzelteceği kanaatındayım. Aksine bir davranış skandal olur
Bilerek yapılıyorsa tek kelimeyle çok ayıp. Ben de kınıyor, protesto ediyorum.

 

Özkanlı Ali Bu yanlış uygulamanın bir an düzeltilerek Süleyman hocama yer verilmesini bekliyorum. Ömrünü kitaba ve yayıncılığa vermiş kültür insanına bu yapılmamalıydı… 🙁

 

Osman Ikinci Değerli araştırmacı-yazar,sayın Süleyman KOCABAŞ beye Kayseri kitap fuarında yer vermeyenleri şiddetle protesto ediyor ve kınıyorum.Kayserinin kendi has evladına,kitap yazan,kütüphane sahibi olan ve Türkiyenin her tarafında kitap fuarlarına katılan bu değerli insana bu yapılmamalıydı.Yetkililerden bu yanlışın derhal düzeltilmesini talep ediyorum.

 

Fehmi Ariktekin

Bu bir zulümdür. Psryixan olaydın daha büyük stand verilerdi. Allah yardımcın olsun.

 

İbrahim Yıldırım “Yazıklar Olsun… ”
Bundan gayri ne diyeyim. Aynı fikirde olmasanız bile, o şehirde yaşayan biri olarak bu muameleye tabi tutulmuşsanız, bu işte kasd-ı mahsusa var demektir.

 

Bekir Demirağ Bu protestoya tüm kalbimle katılıyorum … Koskoca Kayseri’nin içinden çıkmış bir yazara reva görülen davranışa bir bakın hele ? Tek kelime ile REZALET !.. Bilesiniz ki Suleyman Kocabas ismi ilelebet kalır ama sakın unutmayın ; günümüzün beceriksizleri tarihin tozlu sayfalarında YOK olur gider…

 

Mehmet Mutluoğlu Sorun çözülmüştür sanırım değerli hocam

 

Abdurrahman Karaköse Hocam çok ūzgūnum

 

Hasan Oğuz Bizim yetişmemize çok emeğiniz olmuştur:yetkililerin bu karardan dönmelerini bekliyoruz

 

Ali Kürtüncü Yayınlarını beğenerek takip ettiğim Sn. S Kacabaş Kayseri’nin gururu olmalı.B Şehir Be basın yayın müdürlüğü böylesi bir yanlışlık yapmaz- hatadan dönüş mümkün dür

 

Atif Özgen Süleyman bey üzüldüm. Dert edinme. Zaman gelir değerini anlarlar. Zaman her şeyin ilacidir.

 

Emin Sert Demek ki neymiş, TV lere reklam ile bu işler olmuyormuş. Üzüldüm.

 

Nazim Kalkan Hocam,çok çalışan belediyemiz işlerinin çokluğundan fark edememiş olabilir kanaatındayın .İnşallah hatırlarlar.

 

Hamza Sari Bu protesto, sadece facebook ortamında kalmasın.Gerekli yerlere sözlü,ya da yazılı müracaatlar yaparak bildirilsin.Gerekirse sn.Cumhurbaşkanımıza durum iletilsin.Kültür bakanlığına,yerel yönetime ve Kayseri valiliğine yazılı şikayetlerde bulunulsun.
Bu…

 

Hasan Dostlar Dergahı Bozkurt Kesinlikle kabul edilebilir bir durum değil.Bende kınıyorum hocam.

Mehmet Bayrak Kesinlikle kabul edilemez. Kınıyorum.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz