KAYBOLAN KADINI AFAD VE JANDARMA BULDU

KAYBOLAN KADINI AFAD VE JANDARMA BULDU

DİŞ HASTANESİNDE PROTEZ LABORATUVARI AÇILDI

DİŞ HASTANESİNDE PROTEZ LABORATUVARI AÇILDI

KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDE ÖNCELİK; İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDE ÖNCELİK; İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

TOMARZALI ÖĞRENCİLERDEN AFRİN’E MORAL MEKTUBU

TOMARZALI ÖĞRENCİLERDEN AFRİN’E MORAL MEKTUBU

ŞAMPİYON KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ

ŞAMPİYON KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ

BANKACILIK VE FİNANS SEKTÖRÜNÜN KAYSERİ ŞEKER’E GÜVENİ ARTIYOR
BANKACILIK VE FİNANS SEKTÖRÜNÜN KAYSERİ ŞEKER’E GÜVENİ ARTIYOR

Bankacılık ve finans sektörünün güvenini kazanan Kayseri Şeker’e sektörün üst düzey yöneticileri tarafından yapılan ziyaretler devam ediyor. Kayseri Şeker’e, 5 yıl önce 500 milyon TL değer biçen uzman kuruluşlar tarafından şimdi 3 milyar TL değer biçilerek 5 yılda Kayseri Şeker’in değeri 6 kat artırması, 2011 yılı öncesinde Tüm malvarlığı üzerine ipotek ve rehin konulmasına rağmen […]

Bankacılık ve finans sektörünün güvenini kazanan Kayseri Şeker’e sektörün üst düzey yöneticileri tarafından yapılan ziyaretler devam ediyor.

Kayseri Şeker’e, 5 yıl önce 500 milyon TL değer biçen uzman kuruluşlar tarafından şimdi 3 milyar TL değer biçilerek 5 yılda Kayseri Şeker’in değeri 6 kat artırması, 2011 yılı öncesinde Tüm malvarlığı üzerine ipotek ve rehin konulmasına rağmen kredi verilmek istemeyen bankacılık sektörünün şimdilerde birbirleriyle yarışarak, Kayseri Şeker’e Kefilsiz, teminatsız 2 Milyar kredi alabilecek hale gelmesi, uyguladığı mali disiplin, yönetim, yatırım planlaması içerisinde olması Kayseri Şeker’e olan ilgiyi artırıyor.

Son aylarda, Halkbankası, Fibabanka, Türkiye İşbankası, Garanti Bankasının Yönetim Kurulu ve üst düzey yöneticilerin Kayseri Şeker’e ziyaretlerinden sonra Finansbank Yönetim Kurulu Başkanvekili ve üst düzey yöneticilerle birlikte Kayseri Şeker’i ziyaret ettiler.

Finansbank yöneticilerinin Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’ı ziyaretlerine; Finansbank Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Şahintürk ile birlikte Yönetim Kurulu Üyelerinden Durmuş Ali Kuzu, Genel Müdür Yardımcısı Engin Turhan, Kayseri Bölge Müdürü Ahmet Haner ve Şube Müdürü Kadir Gökmen Öztürk de katıldılar.

Ziyaret esnasında konuşan Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay; “Kayseri Şeker’in bankacılık ve finans sektörü açısından önemi her geçen gün artmaktadır. Ülkemizde Bankacılık ve finans çevrelerinin önde gelen kurumların temsilcilerini ağırlamaktan ve onlarla görüş alış verişinde bulunmaktan memnuniyet duymaktayız dedi.

Başkan Akay; Kayseri Şeker’in Özkaynak kullanımında yüzde 90 oranına yükselmesi, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında karlılıkta 38’inci sırada yer alması, Başbakanlık Özelleştirme İdaresi’nde bulunan hissesinin yüzde 10’unun Varlık Fonu’na devredilmesi, Kayseri Şeker’in itibarının, Devlet tarafından tescili şirket faaliyetlerinin denetimine de katkı kabul edilmekte ve son üç yıldan beri Kayseri’de vergi rekortmeni olan Kayseri Şeker de, asıl kazananın Kayseri Çiftçisi olduğunu belirtti.

Başkan Akay;Bu ziyaretler bundan sonra daha güçlü bir şekilde devam edecektir. Devletin, Bankacılık ve Finans sektörlerinin bu kuruma bu kadar güveniyor olması yönetim kurulunda olan insanlarla birlikte bütün çalışanları ve çiftçileri daha fazla motive edeceği anlamına geliyor. Bunun şirketimize daha da güç ve itibar kazandıracağını düşünüyoruz. İşin doğrusu bu uygulamadan memnuniyet duymaktayız dedi. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz