Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

BAŞARIYI ESNAF VE SANATKÂRLAR İLE BİRLİKTE KAZANDIK

Bu haber 06 Mart 2019 - 12:47 'de eklendi ve 15 kez görüntülendi.
BAŞARIYI ESNAF VE SANATKÂRLAR İLE BİRLİKTE KAZANDIK

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne bağlı meslek odalarının temsilcileri ile bir araya gelerek yapılacak projeler hakkında bilgiler verdi.

Esnaf ve Sanatkârların yoğun katılım gösterdiği toplantıda Mustafa Alan, Kayserili esnafların ve sanatkârların şanslı olduğunu çünkü kendileri ile istişare içinde olan yapılacak çalışmaları fikirlerini alan ve şehri adeta esnaf siteleri ile donatılan belediye başkanları bulunduğu söyledi.

Kayseri de ahilik kültürünün hâkim olduğunu ve esnaf dernek, birlik ve odaları ile her zaman dayanışma içerisinde olduklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ” Kent Yöneticileri ve Belediye Başkanları olarak Esnaf Odaları Birlikleri ile uyumlu, dayanışma ve projeler üzerinde hem fikir olma Kayserimize hizmet, huzur ve kazanç olarak yansımaktadır. Esnafımız kazanırsa kentimiz kazanır. Görevimiz, esnafımızın yaşadığı sorunları tespit edebilmek, çözüm önerileri sunabilmek ve çözmektir. Bu toplantıyı düzenlediği için de Oda başkanlarına ve birlik başkanına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kayseri esnafı ile her zaman yakın ilişkiler içerisinde olduklarını, bundan sonra da bu böyle olacaklarını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, esnafların başarılı olması ve iyi kazanç sağlaması, hem vatandaşı hem de kentin kazanması demek olduğunu söyledi.

Meslek odalarının temsilcileri, Başkan Memduh Büyükkılıç’a esnaf dostu bir belediye olarak çalışmalarını sürdürdüğü için teşekkürlerini ilettiler ve Başkan Büyükkılıç esnaflardan gelen talepleri dinledi. Toplantı, çektirilen selfi ve hatıra fotoğrafı ile sona erdi. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA