15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLAMALARI

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLAMALARI

15 TEMMUZ’DA İLÇE PROTOKOLÜNDEN ŞEHİTLERE ZİYARET

15 TEMMUZ’DA İLÇE PROTOKOLÜNDEN ŞEHİTLERE ZİYARET

ALİ YILMAZ’IN EN MUTLU GÜNÜ

ALİ YILMAZ’IN EN MUTLU GÜNÜ

SARIZ MİSAFİRHANESİ YAŞAM SAĞLIYOR

SARIZ MİSAFİRHANESİ YAŞAM SAĞLIYOR

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN YARIŞTILAR

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN YARIŞTILAR

BAŞKAN AKAY’IN AÇIKLAMASINA ŞEKER-İŞ’TEN DESTEK
BAŞKAN AKAY’IN AÇIKLAMASINA ŞEKER-İŞ’TEN DESTEK

Boğazlıyan Şeker Fabrikası 11. Kampanya açılışında; Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’ın Şeker sektörünün içerisinde bulunduğu sıkıntıları dile getirmesinin yankıları artarak devam ediyor. Başkan Akay’ın sektörle ilgili gündeme taşıdığı sorunlar, Kayseri Şeker’e bağlı Boğazlıyan Şeker Fabrikası 11. Kampanya açılışında Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ tarafından, “Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Akay’ın talepleri […]

Boğazlıyan Şeker Fabrikası 11. Kampanya açılışında; Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’ın Şeker sektörünün içerisinde bulunduğu sıkıntıları dile getirmesinin yankıları artarak devam ediyor.
Başkan Akay’ın sektörle ilgili gündeme taşıdığı sorunlar, Kayseri Şeker’e bağlı Boğazlıyan Şeker Fabrikası 11. Kampanya açılışında Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ tarafından, “Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Akay’ın talepleri üzerine Maliye Bakanı Naci Ağbal ile görüştüm, Şeker üst kuruluna atama yapılacaktır ve Şeker pancarı kotalarında sorun bulunmamaktadır”şeklinde yanıt bulmuştu.
Son olarak Şeker-İş Sendikası Genel Başkanı İsa Gök de Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ve Maliye Bakanı Naci Ağbal’a Kayseri Şeker’e bağlı Boğazlıyan Şeker Fabrikasının11. Kampanya açılışında Şeker sektörüne verdikleri destekten dolayı teşekkür mektubu göndermesi memnuniyetle karşılandı.
Şeker-İş Sendikası Genel Başkanı İsa Gök, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’a gönderdiği Mektubunda “Sayın Başbakan Yardımcım; Öncelikle, öteden beri bir takım çevrelerce kasıtlı ve keyfi olarak hedef tahtasına oturtularak tahrip edilmeye çalışılan milli şeker sektörümüze yönelik Boğazlıyan Şeker Fabrikası’nın 11. Kampanya açılışını onurlandırarak yapmış olduğunuz konuşmanızda koruyucu ve kollayıcı söylemleriniz, sektörden ekmek yiyen milyonlarca insanın hislerine tercüman olurken, yüreklerine su serpmiştir” dedi.
İsa Gök Maliye Bakanı Naci Ağbal’a gönderdiği Mektubunda ise, “Sayın Maliye Bakanım; Türk tarımının, şeker sanayinin ve pancar üreticisinin geleceği için bir çıkış yolu arayan, mukaddes davamız olan şeker sektörünün ayakta kalması için tüm imkanlarınızı zorlayarak göstermiş olduğunuz duyarlılığınız pancar üreticisinden işçisine şeker sektörü çalışanları tarafından övgüye değer” denildi. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz