KAYSERİ’DE AKP 6, MHP 2, CHP VE İYİ PARTİ 1’E VEKİL ÇIKARTIYOR

KAYSERİ’DE AKP 6, MHP 2, CHP VE İYİ PARTİ 1’E VEKİL ÇIKARTIYOR

KAYSERİ’DE SANDIKLARIN YÜZDE 50’YE YAKINI AÇILDI

KAYSERİ’DE SANDIKLARIN YÜZDE 50’YE YAKINI AÇILDI

SANDIĞA GİDEMEYEN HASTALARI SANDIĞA GÖTÜRDÜLER

SANDIĞA GİDEMEYEN HASTALARI SANDIĞA GÖTÜRDÜLER

YSK YASAĞI KALDIRDI… İŞTE İLK SEÇİM SONUÇLARI…

YSK YASAĞI KALDIRDI… İŞTE İLK SEÇİM SONUÇLARI…

ÖNCE SANDIĞA SONRA DÜĞÜNE GİTTİLER

ÖNCE SANDIĞA SONRA DÜĞÜNE GİTTİLER

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ 2017 YILI DEĞERLENDİRMESİ
  • BEYHANASMA
    • BEYHAN ASMA
    • BEYHANASMA@kayserihakimiyet2000.com
    • 5 Ocak 2018 - 12:24:02

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, borcu olmayan bir belediye olduklarını söyleyerek, “2017 yılını dolu dolu geçirdik” dedi.
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, belediyenin 2017 çalışmalarını değerlendirdi. 600 bin nüfuslu bir ilçeye hizmet ettiklerini kaydeden Büyükkılıç, yaptıkları işlerin insanların içine sinmesi gerektiğini kaydetti.
Büyükkılıç, “Bizim yıllarımız hep dolu dolu geçer. Çünkü, ciddi manada bir borcu olmayan, yatırımlarını zamanında projelendiren, dayatmacı bir anlayış ile değil insanların içine sinecek, sahiplenme duygusu içerisinde çalışmalarımızı hep detaylandırıp projelendiriyoruz ve önümüzdeki yıla ışık tutacak şekilde de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 300 bin ton civarında asfalt çalışması yapıyoruz. Bunlar sıradan cümleler değildir. Bu paralar bulunmazsa, bu asfaltı dökme şansınız yok. Melikgazi’miz gerek bağ alanları ile gerek organize sanayi bölgesi ile gerek serbest bölgesi ile en önemlisi tarihi dokunun yoğun olduğu bir bölge olması dolayısıyla bir cazibe merkezidir. Nüfusu 600 bine ulaşmış olan en büyük metropol ilçedir. Biz bunları sorumluluklarımı vurgulamak adına ve sorumluluklarımızın da çok büyük olduğunu hatırlatmak için söylüyoruz. Ben her şeyden önce Melikgazimizin fedakâr, çalışkan, iyi niyetli ve güler yüzlü ekibine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Büyükkılıç, sözlerini şöyle tamamladı:
“Bu hizmetleri ulaştırdıkça hem insanların beklentisi ister istemez artıyor hem de yüzde 90’ın üzerinde vergi tahsilâtı oluyor. Bu güven çok önemlidir. ‘Yatırıp da ne yapacağım, parayı çarçur edecek’ demek ayrı, ‘Bu adamlar çalışıyor, hizmetleri ile bizleri buluşturuyor’ demek ayrı. Bu anlayış içerisinde 2017 yılını dolu dolu geçirdik. 200 bin metrekare irili ufaklı 40 civarında bu sene parkımız söz konusu oldu. Geçmişte hayata geçirilip aktif hale getirilmeyen bir metrekare yeşil alanımız yoktur. Bunların hepsi önemli kriterlerdir.”
Başarılarından dolayı Melikgazi Belediyesi Başkanımız Dr. Memduh Büyükkılıç’ı kutlar nice başarılı çalışmalara imza atmasını dileriz.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz