Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, UKOME TOPLANTISINA KATILDI

Bu haber 15 Mayıs 2019 - 13:22 'de eklendi ve 21 kez görüntülendi.
BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, UKOME TOPLANTISINA KATILDI

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısına katıldı. Başkan Büyükkılıç, yanlış bir kararın vereceği hasarın vicdanen izah edilemeyeceğini vurgulayarak, her işin ve herkesin önemsenmesi gerektiğini kaydetti.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Darendelioğlu başkanlığında yapılan ve Büyükşehir Belediye Başkanlarının pek katılmadığı UKOME Toplantısına sürpriz bir şekilde Başkan Memduh Büyükkılıç da katıldı. Toplantının başında alınacak kararların şehrimize hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Büyükkılıç, “Amacımız şehrin trafik düzenini daha iyi hale getirmek ve insanların konforunu artırmak. Alınacak bazı kararlar, alışkanlıklarını sürdürmek isteyen vatandaşlarımızın hoşuna gitmeyebilir; ancak burada ortak aklın ürünü bir çalışma yapılıyor. İstişare eden pişman olmaz. İstişare edilerek alınan kararlar isabetli ve sağlıklı olacaktır” dedi.

Konuşmasında hiçbir işin angarya olarak görülmemesi gerektiğini vurgulayan Başkan Memduh Büyükkılıç, yanlış bir karardan dolayı oluşabilecek hasarın vicdanen izah edilemeyeceğini belirtti. Her işin önemli olduğunu ifade eden Başkan Büyükkılıç, “O açıdan herkes konusunu sahiplensin ve önemsesin. Her işi ve herkesi önemsemeliyiz. Bu anlamda yapacağınız çalışmaları çok değerli buluyor ve UKOME üyelerimize kolaylıklar diliyorum” diye konuştu. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER