15 TEMMUZ’DA İLÇE PROTOKOLÜNDEN ŞEHİTLERE ZİYARET

15 TEMMUZ’DA İLÇE PROTOKOLÜNDEN ŞEHİTLERE ZİYARET

ALİ YILMAZ’IN EN MUTLU GÜNÜ

ALİ YILMAZ’IN EN MUTLU GÜNÜ

SARIZ MİSAFİRHANESİ YAŞAM SAĞLIYOR

SARIZ MİSAFİRHANESİ YAŞAM SAĞLIYOR

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN YARIŞTILAR

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN YARIŞTILAR

CIRGALAN MAHALLESİ’NDE MODERN DÖNÜŞÜM

CIRGALAN MAHALLESİ’NDE MODERN DÖNÜŞÜM

BAŞKAN CABBAR’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ TEBRİĞİ
BAŞKAN CABBAR’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ TEBRİĞİ

Yaklaşan 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar okulları ziyaret ederek öğretmenlerle hasbihal etti. Öğretmenlerin günlerini tebrik etmek için çiçek takdiminde bulunan Başkan Cabbar. Belediye olarak eğitimden gelecek ricaları emir telakki ettiklerini ve en önemli yatırımın eğitime yapılan yatırım olduğunu belirten Başkan Cabbar son olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Toprak’ı ziyaret […]

Yaklaşan 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar okulları ziyaret ederek öğretmenlerle hasbihal etti.
Öğretmenlerin günlerini tebrik etmek için çiçek takdiminde bulunan Başkan Cabbar. Belediye olarak eğitimden gelecek ricaları emir telakki ettiklerini ve en önemli yatırımın eğitime yapılan yatırım olduğunu belirten Başkan Cabbar son olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Toprak’ı ziyaret ederek ‘Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. Her meslek önemli ve değerlidir fakat insan yetiştirmek gibi bir görevi yerine getiren öğretmenlerimiz baş tacıdır. 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle üzerimde emeği olan öğretmenlerim başta olmak üzere bütün öğretmenlerimizin gününü en içten dileklerimle kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.
Develi Milli Eğitim Müdürü Murat Toprak da Başkan Cabbar’ın bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ileterek hediyesini tüm öğretmenler adına aldığını belirtti. Develi’de eğitimin kalitesinin günden güne daha arttığını belirten Develi Milli Eğitim Müdürü Toprak “Eğitim kurumlarımız başta olmak üzere her türlü eğitimle ilgili projede elini taşının altına koyarak sorumluluk alan Belediye Başkanımıza hem bu nazik ve anlamlı ziyareti hem de şimdiye kadar ki gösterdiği yakın ilgi ve alakadan dolayı şahsım ve Develideki tüm eğitim çalışanları için teşekkür ediyor, balarılarının devamını diliyorum” dedi. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz