Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

BAŞKAN ÇELİK, AİLESİYLE FUARDA

Bu haber 20 Ekim 2018 - 11:40 'de eklendi ve 21 kez görüntülendi.
BAŞKAN ÇELİK, AİLESİYLE FUARDA

Başkan Çelik, Mobil Beyaz Masa’da vatandaşlarla görüştü ve eşi İkbal Çelik ile Kitap Fuarı’nı gezdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, fırsat buldukça Kayseri Kitap Fuarı’nı ziyaret etmeye devam ediyor. Başkan Çelik, bu kez ailesiyle fuarı gezdi. Başkan Mustafa Çelik, fuar önünde kurulan Mobil Beyaz Masa’yı da ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, şehrin insan yoğun noktalarında halkın isteklerini dinleyen Mobil Beyaz Masa’yı Kayseri Kitap Fuarı önünde ziyaret etti.

VATANDAŞI DİNLEDİ, TALİMATINI VERDİ

Mobil Beyaz Masa’da vatandaşları dinleyen Başkan Mustafa Çelik, bir vatandaşın iki isteğini anında talimatını vererek yerine getirdi. Kitap Fuarı önünde yemek yiyenlere ücretsiz çay ikramı isteyen vatandaşın bu talebini gerçekleştiren Başkan Çelik, Şehir Mezarlığı’nda su dağıtımı isteği üzerine de “Hayırlı bir işe vesile oldunuz” yanıtını verdi.

Mobil Beyaz Masa’da şehirle ilgili önerileri dinleyen ve halkın taleplerini alan Başkan Mustafa Çelik, daha sonra Kitap Fuarı’na geçti.

EŞİ VE OĞLUYLA FUARI GEZDİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kitap Fuarı’nı bu kez eşi İkbal Çelik ve oğluyla ziyaret etti. Fuara gelen ziyaretçilerle sohbet eden Başkan Çelik, bazı çocuklara kitap hediye etti.

Başkan Mustafa Çelik, eşi ve oğluyla birlikte Bekir Develi’nin “Anadolu İrfanı” konulu konferansını da izledi. Konferans sonrası, söyleşiyi  “Fıstık yağında kavrulmuş helva kıvamında” şeklinde tarif eden ve Bekir Develi’ye teşekkür eden Başkan Çelik, “En büyük teşekkürüm de ilgileriyle fuarın güzelliğine güzellik katan hemşehrilerime” diye konuştu. Başkan Çelik, Bekir Develi’ye Medeniyetler Şehri Kayseri kitabını hediye etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, fuara katılan yazarlardan Kahraman Tazeoğlu’nun imza stadını da ziyaret etti. Başkan Çelik ile Tazeoğlu arasında sıcak bir sohbet yaşandı ve Ünlü Yazar Başkan Çelik’e kitaplarını imzaladı. (Kurum Haber)

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER