Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

BAŞKAN ÇELİK, EROĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Bu haber 19 Eylül 2018 - 10:58 'de eklendi ve 9 kez görüntülendi.
BAŞKAN ÇELİK, EROĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Sarız Belediye Başkanı Ömer Faruk Eroğlu’nu makamında ziyaret etti.

Sarız Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Sarız ilçesini ziyaret eden Çelik, Başkan Eroğlu ile bir araya geldi. Çelik ve Eroğlu ilçenin ihtiyaçlarını ve çözümüne yönelik konuları konuştular.

İlçe Belediye Başkanı Ömer Faruk Eroğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in,Sarız Belediyesini ziyaretlerine ilişkin yaptığı değerlendirmede, “İlçemizi ziyaret eden ve sorunlarımızın çözümünü ile ilgili konuları paylaştığımız Büyükşehir Belediye Başkamız Sayın Mustafa Çelik’e bu ziyaretlerinden dolayı ilçem adına teşekkür ederim” dedi.

Sarız’ın son yıllarda aldığı hizmetten dolayı İlçe halkının Cumhuriyet Halk Partili Belediye hizmetlerinden memnun olduğunu dile getiren Eroğlu, şunları kaydetti:

“Elektrik altyapısını yer altına aldık. Alt yapı bittikten sonra asfaltlama işlemini gerçekleştirmeye başladık. Şehir merkezindeki cadde ve sokaklara Binlerce metrekare kilitli parke, yeşil alan çalışmaları yaptık. Meydana yaptığımız, yani yenilediğimiz Atatürk anıtımızda ilçemizin sosyal hayatına renk ve değer kattı. Hizmet ve yatırımlarımızı aynı hızla sürdüreceğiz. Bu yıl 70 bin metrekare kilitli parke, çocuk oyun grupları, parklar, piknik alanı yaptık. Mezarlıkları düzenlemeye devam edeceğiz.”

Sarız Belediye Başkanı Ömer Faruk Eroğlu ilçeye yaptığı ve yapacağı hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’e teşekkür etti. (Kurum Haber)

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA