KAYMAKAM MURAT DURU, ÖĞRENCİ YURDUNU ZİYARET ETTİ

KAYMAKAM MURAT DURU, ÖĞRENCİ YURDUNU ZİYARET ETTİ

NURULLAH AYDIN YAZIYOR…DEĞİŞEN NE? ALGIDA FARKLILIK

NURULLAH AYDIN YAZIYOR…DEĞİŞEN NE? ALGIDA FARKLILIK

706553.KAYSERİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ.23.11.2017

706553.KAYSERİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ.23.11.2017

KOLOMBİYA BÜYÜKELÇİSİ’NDEN KAYSERİ VALİLİĞİNE ZİYARET

KOLOMBİYA BÜYÜKELÇİSİ’NDEN KAYSERİ VALİLİĞİNE ZİYARET

ELMALI, EĞİTİM -BİR -SEN KAYSERİ ŞUBESİNİ ZİYARET ETTİ

ELMALI, EĞİTİM -BİR -SEN KAYSERİ ŞUBESİNİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN ÇELİK,” GERİ DÖNÜŞÜMÜ YAYGINLAŞTIRACAĞIZ”

Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik,  gelecek yıl evsel atıkların geri kazanımı konusunda birbirinden farklı birçok projeyi hayata geçireceklerini söyledi.

Mehmet Sepici 60. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdürü Murat Yıldız ve bir grup öğrenciyi makamında kabul eden Başkan Mustafa Çelik, Atık Pil Kampanyası kapsamında toplanan 5 bin pili öğrencilerle birlikte atık kutusuna attı. Murat Yıldız, öğrencilerinin çevreye faydalı olma, gelecek nesillere daha güzel bir ülke bırakmak adına atık pil toplama kampanyası gerçekleştirdiklerini belirtti.

Öğrencilerin öncülük ettiği çalışmanın herkese örnek teşkil etmesi gerektiğini vurgulayan Başkan Çelik, özellikle büyüklerin örnek alması gereken bu uygulamayı takdirle karşıladıklarını belirterek; “Bu yaşta çocuklarımızın çevre bilincine sahip olması ve bu konuda sizlerin gayretli çalışmaları bizleri oldukça memnun etti. Yaptığınız bu çalışmayı tüm ilçemizde yaygınlaştırmak istiyoruz. Bu çalışmanın sizin için sembolik bir değeri olabilir ancak bizim açımızdan büyük önemi var. Çocuklardaki bu çevre bilincinin ve atıklara karşı olan duyarlılığın tüm şehrimize yerleşmesi lazım. Bizim de bu konuda önümüzdeki yıl açıklayacağımız birbirinden farklı projelerimiz olacak” diye konuştu.

Başta ekmek olmak üzere evsel yağ atıkları ve pilin yanı sıra artan, kullanılmayan ilaçları da değerlendirmek istediklerini, bu konuda girişimde bulunduklarını hatırlatan Başkan Çelik şöyle devam etti; “İlçemizde kullanılmayan tüm ilaçları düzenleyeceğimiz bir kampanyayla toplayacağız. Günü geçmiş olanlar imha edilecek ancak son kullanma tarihi geçmemiş olanlar ihtiyacı olan bölgelerdeki sağlık ocaklarına dağıtılacak. Evsel atıkların yeniden değerlendirilmesiyle ilgili benzer birçok projeyi önümüzdeki yıl hayata geçireceğiz. Gençlerimizde gördüğümüz bu gayreti çocuklarımızdan da bekleyeceğiz.”

Başkan Çelik daha sonra toplanan atık pilleri öğrencilerle birlikte atık kutusuna attı. Başkan Çelik çocuklara çeşitli hediyeler verdi. 

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik,  gelecek yıl evsel atıkların geri kazanımı konusunda birbirinden farklı birçok projeyi hayata geçireceklerini söyledi. Mehmet Sepici 60. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdürü Murat Yıldız ve bir grup öğrenciyi makamında kabul eden Başkan Mustafa Çelik, Atık Pil Kampanyası kapsamında toplanan 5 bin pili öğrencilerle birlikte atık kutusuna attı. Murat Yıldız, öğrencilerinin […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz