TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPAN BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPAN BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

ATAŞ, KIRSALDAKİ VATANDAŞI UNUTMADI

ATAŞ, KIRSALDAKİ VATANDAŞI UNUTMADI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ

MELİKGAZİ AİLESİNDE BAYRAMLAŞMA

MELİKGAZİ AİLESİNDE BAYRAMLAŞMA

BAŞKAN ÇELİK ŞANTİYELERDE İNCELEMELERDE BULUNDU
BAŞKAN ÇELİK ŞANTİYELERDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, her alanda yoğun bir çalışma gösteren Büyükşehir Belediyesi’nin bazı şantiyelerinde incelemelerde bulundu. Başkan Çelik Kocasinan Bulvarı’nda yapımı devam eden katlı kavşakların son durumunu da yerinde gördü. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, incelemelerine Mimarsinan Parkı ile başladı. Bürokratlarıyla birlikte Mimarsinan Parkı’na giden Başkan Çelik, Park Bahçe ve Ağaçlandırma Daire Başkanlığı tarafından […]

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, her alanda yoğun bir çalışma gösteren Büyükşehir Belediyesi’nin bazı şantiyelerinde incelemelerde bulundu. Başkan Çelik Kocasinan Bulvarı’nda yapımı devam eden katlı kavşakların son durumunu da yerinde gördü.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, incelemelerine Mimarsinan Parkı ile başladı. Bürokratlarıyla birlikte Mimarsinan Parkı’na giden Başkan Çelik, Park Bahçe ve Ağaçlandırma Daire Başkanlığı tarafından parkta yapılan çalışmaları inceledi. Yeni donatı alanlarının eklendiği, kasımpatılarla çiçek yollarının yapıldığı Mimarsinan Parkı, insanların hatıra fotoğrafı çektirebilecekleri bir park haline getirildi. Sonbaharda ağaçların yapraklarını dökmesiyle hüzünlü bir çehreye bürünen Mimarsinan Parkı, yapılan düzenlemelerle sonbaharda da canlı bir görünüme sahip oldu.
Mimarsinan Parkı’nda yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alan Başkan Mustafa Çelik, daha sonra Sümer Parkı’na geçti. Mevsimin gelmesiyle ağaç dikimine başlanan Sümer Parkı’nda 600 boylu ağaç dikilecek. Başkan Çelik, parka dikilen ağaçları inceledi ve önümüzdeki haftadan itibaren başlanacak olan çim ve çiçek ekimiyle ilgili bilgi aldı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, Sümer Parkı’ndan sonra Köşk Mahallesi’ne yapılan Köşk Sosyal Yaşam Merkezi inşaatına geçti. İnşaatın son durumunu yerinde gören Başkan Çelik, proje üzerinde incelemeler yaptı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kocasinan Bulvarı’ndaki katlı kavşak çalışmalarını da inceledi. Fuzuli Kavşağı’na yapılan katlı kavşak inşaatının son durumunu yerinde gören Başkan Çelik, buradan Tuna ve 30 Ağustos kavşaklarını birlikte kapsayan katlı kavşak inşaatına geçti. Başkan Çelik, hızla yapımı devam eden katlı kavşakların son durumuna ilişkin bilgi aldı. (Kurum Haber)

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz